Ježíšek nadělil starším žákům šest bodů do tabulky

Dne 16. prosince odcestovali přerovští starší žáci do Hranic, aby se utkali s hráči Droždína a Šternberku.

FBC Přerov 11:1 Floorball player FBC Droždín

V prvním utkání se Přerov utkal s Droždínem. Zápas se od začátku vyvíjel lépe pro Přerov. Po krásné střele Adama Procházky z půlky hřiště vedl Přerov 1:0. Přerovu se v první třetině střelecky příliž nedařilo, přesto ovládli první třetinu poměrem 2:0. Po první přestávce se Přerovu začalo více dařit na míčku. Přerov sice dal gól na 3:0, ale Droždín vzápětí odpověděl a snížil na 3:1 z před brankového prostoru, bohužel pro ně byl to jejich jediný gól, který od nich Přerov obdržel. Přerov do konce druhé třetiny stihl dát další dva góly a vyhrál druhou třetinu v poměru 3:1. Do třetí třetiny šel Přerov s dobrou náladou, hlavou nahoru a s velkou vervou dát další góly do sítě soupeře. Přerovští hráči Droždín dusili na útočné polovině a také se jim to vyplatilo. Během pouhých 12 minut se jím podařilo vstřelit 6 branek a to všechno uhrát i bez kapitána Jonáše Kolomazníka, který byl po nemoci a nastoupil až do druhého zápasu se Šternberkem.

FBC Přerov 9:4 Fbc Šternberk

Po náročné rozcvičce byl Přerov dokonale připraven se utkat se Šternberkem. Hráči Přerova věděli, že to nebude lehký zápas, ale přesto se Šternberku nezalekli a hned v prvním střídání první lajny jím Přerov „šupl“ do sítě gól po kombinaci Jonáše Kolomazníka a Michala Hrabici. Poté se na pár minut dostal do vedení Šternberk, ale Přerov se ještě do konce první třetiny vzchopil a dokázal si vzít vedení zpátky. Dokonce se přerovským borcům podařilo vedení  ještě navýšit na 5:2. Ve druhé třetině bratři Jurkulákovi nic nevzdávali, což dávali Přerovu jasně najevo, a tak se oběma mančaftům podařilo vstřelit jednu branku. Druhá třetina byla sice na góly skromná, ale rozhodně nebyla skromná na krásné akce jak Přerova, tak Šternberka. Ve třetí třetině se projevila dobrá fyzická připravenost Přerova. Přerov stihl dát další 3 góly a hlavně musím zmínit gól Marka Večerky, který si za ten svůj sklidil velký potlesk od početných fanoušků Přerova. Přerov si z Hranic odváží 6 potřebných bodů do tabulky a velkou spokojenost hráčů Přerova a těší se na další vzájemné zápasy.

Děkujeme všem fanouškům za podporu přerovských starších žáků!

Sestava: Antoniazi – Šefčík, Kolomazník, Hrabica, Porvol, Pospíšilík, Večerka, Zmeškal, Gavaller, Váhala, Pavliš (MŽ), Zvěřina, Lorenc (MŽ), Valčuha, Procházka, Slaměník

Autor článku: Michal Hrabica