Muži A podlehli 5:10 Orlové

"Tak jako Uničov, kde jsme prohráli na nájezdy, tak i Orlová je soupeř, kterého bychom měli porážet," řekl po utkání Přerovskému deníku Jakub Hnila. V neděli však odjížděla Orová z přerovské haly s hladkou výhrou.

FBC Spartak MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 5:10 (1:2, 0:4, 4:4)

Střely na branku:38:36 (8:13, 11:13, 19:10)
Využití přesilovek: 0/3 - 1/3
Počet diváků: 35
Nejlepší hráči: Raška - Milerský

Góly (asistence): Kaďorek (Fafílek), Budník (Kaďorek), Borges (Kaďorek), Kříž (vlastní), Malina (Hnila)

Sestava Přerova se v neděli zúžila, ale první třetina ještě neodhalila, kdo, že to bude tahat za delší konec provazu. Hosté nepřijeli s aktivní hrou a byli rádi za vedení 2:1 po první části. Podobný obraz hry pokračoval. Přerov hrál na míčku a hosté číhali na své šance. Opakované selhání v koncovce a brejková pohoda hostů nakonec rozhodla utkání, když skóre po druhé periodě bylo 1:6 z pohledu domácích. Ve třetí třetině už se hrálo hlavně ve směru branky hostí. Ti prokázali své zkušenosti a opět z brejků dokázali reagovat na góly domácích. Nutno podotknout, že nezdravým symptomem hry Přerova byla neochota některých hráčů vracet se do obrany, alespoň v určitých částech hry.

Textový online přenos

"Prohráli jsme si to sami díky špatné obraně a neproměňování našich šancí" uzavřel Jakub Hnila. Přerovská sestava musí začít řešit kořeny svých problémů. Ty jsou, zdá se, pevně zakotveny již delší dobu. Uvidíme, zda vůle změnit vlastní přístup a nový vítr mladých hráčů nakonec povedou k lepšímu hernímu i lidskému projevu týmu.

Sestava: Raška - Dvořák, Hnila, Malina, Vlček - Kaďorek, Fafílek, Borges, Budník, Klimecký, Hořecký

Autor článku: Petr Malina