Starší žáci doma stoprocentní

Starší žáci letos hráli poprvé na domácí půdě a to s B-týmem Olomouce a se Šumperkem.

FBC Přerov 9:1 FBS Olomouc B

První zápas s Olomoucí byl velmi pomalý, hosté totiž hráli beton na vlastní polovině, avšak Přerov dokázal tuto taktiku přehrát a zápas vyhráli za stavu 9:1. První třetina byla výjimečná hlavně pro Jonáše Pavliše, který hrál svůj první zápas za starší žáky a podařilo se mu vstřelil branku. Druhá třetina začala a hned v 14 vteřině se prosadil Michal Hrabica. Přerov bohužel v čase 13:54 inkasoval. Na konci druhé třetiny v čase 23:30 využil Přerov přesilovou hru a navýšil stav utkání na 5:1. Ve třetí třetině Přerov vstřelil ještě čtyři branky a stav utkání uzavřel ve 33. minutě Adam Pospíšilík. Střelecky se prosadil hlavně Jonáš Kolomazník, který vstřelil 4 branky.

FBC Přerov 9:1 FbC Asper Šumperk

Druhý zápas se Šumperkem byl pro fanoušky i hráče výrazně lepší. Tento zápas byl plný tempa a nasazení. Hráči si pomalu ani nestihli po týmovém pokřiku sednout na střídačku a Jonáš Kolomazník už v 18 vteřině otevřel skóre .V první třetině dal Přerov ještě další 3 góly, na dvou z nich se podílel Maxim Šefčík a na jednom Marek Večerka. Druhá třetina byla byla z obou stran velmi vyrovnaná a Maxim Šefčík v 17. minutě zaznamenal Hattrick a 25 vteřin po něm dal další gól Michal Hrabica a Přerov mohl jít do třetí třetiny za stavu 7:0. Třetí třetinu se Přerov trošku trápil s rozehrávkou, ale i tak dal Jonáš Kolomazník dva góly, na které mu nahrál Marek Večerka. Přerov se mohl radovat z výhry 9:1.

Autor článku: Maxim Šefčík