Starší žáci si na závěr sezony zastříleli na branku Jeseníku

Dne 8.4. se starší žáci rozloučili se sezónou zápasem proti Jeseníku, za kterým vycestovali až do Šumperka. Někteří zdatní jedinci v ten samý den odehráli i dva těžké zápasy 2. ligy dorostenců, a i když v podstatě o nic nešlo, odcestovali o pár hodin později do Jeseníku, který nastoupil v počtu pouze šesti hráčů, a tak pro Přerov nebylo těžké vyhrát.

V první třetině Spartak ukázal, že si přijel pro výhru, a tak třetina končila za stavu 6:0 v jeho prospěch. Ve druhé třetině se hráč Přerova Adam Vlček nechal hloupě vyloučit za špatné střídání, a proto přerovští hráli dvě minuty v oslabení, ale i za této početní nevýhody se jim podařilo vstřelit gól. Jeseník následně vstřelil branku, a mě sel chvilku z čeho radovat. Druhá třetina končila za stavu 7:1, tudíž celkovým skóre 13:1 v prospěch Přerova.

Do třetí třetiny jsme nastupovali s cílem vyhrát s dvaceti-pěti vstřelenými brankami i když  jsme si dobře uvědomovali, že máme pouze jednu minutu na každý gól. Snažili jsme se a snažili, až nakonec ve třetí třetině padlo 11 gólů, tudíž jsme končili sezónu s posledním vyhraným zápasem, který byl sirénou ukončen za stavu 24:1.

Nejvíc bodů nasbíral kapitán přerovského týmu Jonáš Kolomazník, který získal 11 bodů se 7 vstřelenými brankami. Příležitost skórovat mělo i víc hráčů, jako například Michal Bělaška a Alex Suchánek, kteří oba dva dali hattrick. Se svým dnešním výkonem byl Přerov spokojen a už se těší na další sezónu, kterou se chystají vyhrát.

Sestava: Konupčík, Kolomazník, Bělaška, Šefčík, Pavliš, Pavliš junior., Pospišilík, Hrabica, Šamořil, Váhala, Porvol, Suchánek, Vlček, Zeman, Možíš.

Autor článku: Adam Vlček