Starší žáci zahráli na nervy rodičům

V sobotu 2. 12. 2017 odjeli starší žáci do Olomouce ke dvěma důležitým utkáním.

FBC Přerov 4:3 SK K2 Prostějov

Úvodní zápas sehráli s Prostějovem. Po první třetině byl stav nerozhodný 0:0, přičemž se hrálo spíše na polovině Prostějova. Ve druhé třetině se Prostějov dostal do vedení 2:0. Hráči Přerova se však vzchopili včas, a šli do 3. třetiny s hlavou vzhůru. V čase 2:33 vymetl šibenici Jonáš Kolomaznik, ale neuběhla ani minuta a Prostějov vedl opět o dvě branky. Kapitán Přerova, Kolomaznik, to tak nemohl nechat jen tak a v časech 4:46 a 8:38 vstřelil 2 góly. Bylo vyrovnáno! V čase 10:35 se objevil Maxim Šefčík, který dorazil míček za záda brankáře a zápas skončil výhrou
Přerova 4:3.

FBC Přerov 5:4 FBS Olomouc A

Druhý zápas byl s velice silnou Olomoucí. I přes góly Michala Hrabici 2:08 a Maxima Šefčíka 6:05, jsme v první třetině prohrávali 4:2 hlavně kvůli chybám v obraně. Ve druhé třetině se povedlo stav snížit Jonášovi Kolomaznikovi a do třetí třetiny se šlo za stavu 3:4. V poslední třetině přerovští prokázali opravdovou bojovnost, ale gól padnul až 30 vteřin před koncem, kdy
potrestal fatální chybu Olomouce již zmiňovaný Jonáš Kolomaznik. Devět vteřin před koncem pak vstřelil gól Maxim Šefčík, který ten den podával výkon, za který by se nestyděl ani Kim Nilsson. Starší žáci si tím nejen připsali další 3 body do tabulky, ale otestovali i nervy všech rodičů.

Sestava: Antoniazi - Porvol, Pospíšilík, Váhala, Pavliš, Procházka, Zvěřina, Gavaller, Zmeškal, Šefčík, Hrabica, Vlček, Řezníček, Šamořil, Kolomaznik

Autor članku: Matěj Porvol