...

Sponzoři

 
Sportovní činnost dětí a mládeže do 18 let je realizována za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova

Na činnost dětí a mládeže a na celoroční sportovní činnost našeho oddílu finančně přispívá Olomoucký kraj.


 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je dalším z finančních přispěvatelů našeho spolku.
Hlavním partnerem klubu od sezóny 2010/2011 je akciová společnost MSEM, která se řadí mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci ČR v oboru elektromontáží. Pro letošní sezónu nesou její název i naše týmy hrající celostátní soutěže - muži A a junioři.
 
Logo KUTIL CARS najdete prakticky na každém dresu naší mládeže. Tato firma nám pravidelně přispívá právě na nákup dresů a díky ní máme děti jako ze škatulky!
 
Firma TOSHULIN a.s. nám přispěla na nákup sportovního vybavení pro děti, které využíváme při trénincích. Podpory si velmi vážíme!
 

 
PREST PŘEROV a.s. je tradiční českou strojírenskou firmou, zabývající se výrobou a montáži technologických zařízení a dílčích podskupin. Děkujeme.

 
Při příležitosti pořádání Memoriálu Pavla Vrby byla navázána spolupráce s ČOB Slévárnou Beňov, která na tuto výjimečnou událost zhotovila výjimečné ceny. ČOB je univerzální slévárna, která je svou koncepcí zaměřena na výrobu technologicky náročných odlitků ze všech běžně odlévaných kovů a slitin s přímým důrazem na jejich kvalitu a provedení.
Českomoravská železniční opravna s.r.o. Přerov se od sezony 2014/15 řadí mezi další sponzory florbalového oddílu FBC Spartak Přerov. Jejím hlavním zaměřením je vývoj, projekce, výroba a montáž elektronických zařízení pro drážní vozidla včetně jejich programového vybavení a zajištění následného servisu.
 

 
Česká florbalová unie (ČFbU) organizuje soutěžní florbal v České republice. Pod jejími křídly a s její podporou soutěží i všechna naše přerovská mužstva.

 
Přerovská firma VISIMPEX a.s. nás finančně podpořila v roce 2017. Děkujeme!
 
Florbalovým partnerem pro přerovský oddíl je od sezony 2014/15 florbalová značka Fat Pipe. V sortimentu značky Fat Pipe naleznete florbalové hokejky pro všechny věkové kategorie a mnoho dalších florbalových doplňků.
 
Ing. Jiří Neumann, specialista na prodej nemovitostí na Přerovsku. tel.: 724 100 139

 
   

 
Celoroční slevu na pizzu pro hráče Spartaku nabízí přerovská pizzerie Morello, která každoročně významně podporuje i letní turnaj Memoriál Pavla Vrby.

 
Kde jinde, než v baru Na Lokotce, si můžete po sportovním výkonu oddechnout :)

 
Náš klub podporuje také společnost EPROJEKT s.r.o. zabývající se dopravními projekty. Poskytuje také IT podporu našemu klubu.

 
Celoroční slevu na gyrosy pro hráče Spartaku nabízí pobočka GyrosMax, která každoročně významně podporuje i letní turnaj Memoriál Pavla Vrby.

 
Grafické služby, včetně návrhů a tisku plakátů, pro nás zajištuje olomoucké FGP Studio.
Firma SIGNALBAU s.r.o. Přerov byla založena v březnu 1993 se zaměřením na montáže technologických zařízení Českých drah a vyvolaných investičních akcí v oboru sdělovací a zabezpečovací techniky drah. Florbalový klub Spartak Přerov podporuje od roku 2015.
 
Meopta je světový výrobce optiky specializující se na návrh, vývoj, konstrukci, výrobu a montáž optických, optomechanických a optoelektronických systémů. Zákazníkům po celém světě nabízí kompletní a inovativní řešení v oblasti spotřebních, průmyslových a vojenských aplikací.
 
Precheza a.s. má více než stoletou tradici, zejména ve výrobě anorganických chemických produktů. Je významným výrobcem a dodavatelem anorganických pigmentů v ČR, jedním ze tří výrobců titanové běloby v rámci zemí CEFTA a vývozcem technologického know how.
 
Speciální poděkování patří Sázkové kanceláři Fortuna a.s., která nám zdarma poskytla a stále poskytuje prostor v Mostní ulici pro naše trofeje a další předměty.
 
Přerovský deník zajišťuje mediální informovanost veřejnosti na Přerovsku ve formě novin. V každodenních vydáních často nechybí ani články týkající se našeho florbalového klubu.
 
Kabelová televize Přerov zajišťuje mediální informovanost veřejnosti na Přerovsku ve formě pravidelného televizního vysílání. V sekci Sport se mohou Přerované dozvědět i o výsledcích a chodu našeho klubu.

Všem, kteří nás podporují v naší činnosti, děkujeme!!!

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!