Bohužel momentální vládní nařízení nám nadále neumožňují trénovat v hale, avšak samotná radost z pohybu na venkovních travnatých plochách a to v kolektivu spoluhráčů, či spoluhráček se nedá ničím nahradit. 

K prvním tréninkům vyběhla jako první přípravka, kde se sešlo bezmála 25 dětí. První zkušenost, rozdělení do menších skupinek nikomu nevadilo, nač soutěžení mezi skupinkami vzbudily mezi dětmi nedočkavou radost, že jsou opět ve svém sportovním klubu. 

Přípravku poté doplnily tréninky elévků, mladších žáků, starších žáků a dorostenců, ale také celé dívčí struktury pod vedením šéftrenéra Jardy Kubáče. Ten se s příchozími děvčaty vůbec nemazlil a oproti elévkům, či mladším žákům, kteří měli první týden spíše herní, nastavil holkám od začátku slušné kondiční vyžití. 

Ve stejném duchu začali i starší žáci s dorostenci, kde trenér Marek Mitaš již od prvního vyběhnutí svých svěřenců dal klukům pořádně do těla. Na stejnou vlnu přešli od tohoto týdne i ostatní kategorie - tak snad vrátíme Všem fyzickou zdatnost tak,
 na jakou jsme zvyklí :)))...

Jsme velice rádi, že dlouhá přestávka neodradila naše členy od florbalu, že jsme se téměř všichni vrátili zpátky do společných řad a můžeme konečně společně trénovat. Věříme, že v nejbližší době budeme mít možnost trénovat i s náčiním, které k našemu oblíbenému sportu patří.

Váš klub FBC Přerov :)