Dokumenty klubu

GDPR a přihláška do Českého florbalu

Podrobnější popis k formulářům najdete na stránce Informace pro rodiče a hráče

Prihlaska_clena_FBC_Prerov_do_Ceskeho_florbalu.pdf (1,1 MB)
FBC_Prerov_Informace_o_zprac ovani_osobnich_udaju_GDPR.pdf

 
Výplatní listina rozhodčích FBC Přerov

Formulář k pořádání domácích zápasů slouží k evidenci výplat rozhodčích. Oproti originálu z ČFbU jsou doplněny údaje o našem klubu (hlavička). Ke stažení jsou verze v pdf a v Excelu.

2020_09_Vyplatni_listina_rozhodcich_rozhodci_hotovostni_FBC_Prerov.pdf
2020_09_Vyplatni_listina_rozhodcich_rozhodci_bezhotovostni_FBC_Prerov.pdf

 
Grafika klubu
Na této adrese je k dispozici nějaká základní grafika (logo) klubu.
 
 
Vnitřní předpis 01 - Povinnosti trenéra

Práce trenéra zahrnuje spoustu náročných různorodých činností. Není to jen vedení samotného tréninku, účast na zápasech družstva. Zahrnuje i přípravu na tréninky, odborná školení, administrativní práce atd. atd. Ve vnitřním předpisu (verze 01) najdete soupis všech povinností trenéra.

Vnitrni predpis 01 - Povinnosti trenera FBC Prerov - Verze 01.pdf (107,5 kB)

 

Vize klubu

Nadšení ze sportu je podporováno výchovou mládeže, která mění celý náhled na náš klub. Spousta vydařených akcí pro mladé sportovce nám dodává velkou energii pro zlepšování naší práce, která je zároveň našim koníčkem. Uvědomujeme si, že už nejsme uzavřenou komunitou, stáváme se klubem se vztahem na rodiče i přerovskou společnost obecně. Tento vztah chceme budovat pozitivní pokornou cestou a svým jednáním se odlišit od jiných sportovních klubů nejen v Přerově, ale v celém Olomouckém kraji. Na tomto přístupu je postavena právě naše filosofie.

Klub se vydal směrem, jehož cílem je mít početnou základnu dětí s kompletní mládežnickou strukturou nejen u chlapců, ale i u dívek, kterým se věnuje početná skupina licencovaných trenérů, jejichž zápal a pracovitost bude značkou kvalitní výchovou mládeže v Olomouckém kraji. Našim přístupem k výchově dětí chceme jít příkladem i ostatním klubům v našem regionu, který již léta značně zaostává nad ostatními kraji na Moravě. Výchova mládeže v klubu je postavena na dlouhodobé koncepci sportovního tréninku, kterou se snažíme vložit do tréninkovém procesu dle jednotlivých kategorií. Důležitou součástí je mít stabilní vedení klubu, bez kterého by klub nemohl naplno fungovat.

FBC Přerov má ambice stát se nepřehlédnutelnou pozitivní sportovní značkou v Přerově a okolí. Chceme, aby každý, kdo vysloví FBC Přerov věděl, že se jedná o kvalitní a důvěryhodný sportovní klub s přesahem do výchovy dětí ke kamarádství, fair play jednání nejen ve sportu. Chceme, aby si každý pod pojmem “sport v Přerově” okamžitě vybavil FBC Přerov.


 

 

 

 

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!