Áčko mužů na své vítězství v Novém roce stále čeká

Náročné venkovní zápasy čekaly muže A našeho klubu druhý víkend roku 2017. Nejprve se představili od 20 hodin v sobotu na půdě Krnova, o den a jen pár hodin později museli svést souboj na hřišti první Letky Ostrava. Tentokrát z toho body nebyly.

FBC Orca Krnov - FBC Spartak MSEM Přerov 8:5 (2:1, 3:2, 3:2)

Střely na branku: 26:19
Využití přesilovek: 3/3 - 1/4
Počet diváků: 70
Nejlepší hráči: Fňukal - Jurečka

K vidění byl v Krnově vyrovnaný zápas, ve kterém domácí většinu času vedli. Start do třetí třetiny se ale Přerovu povedl a srovnal stav na 5:5. Domácím se dařili přesilovky, v zápase využili celkem tři a nakonec se probojovali k výhře.

Komentář Martina Jurečky: "Sobotní utkání bylo po dvě třetiny velmi vyrovnané, bohužel jsme neproměňovali šance a zbytečná vyloučení nás připravila o vítězství."
Komentář Adama Budníka: "V sobotu s Krnovem to byl vyrovnaný zápas, který rozhodla naše špatná koncovka a soupeřovy silné přesilovky, které jsme nebyli schopni bránit."

Sestava: Ceh – Fafílek, Dvořák, Malina, Hnila – Koutný, Jurečka, Kubalík, Budník, Loucký, Haliak

Online přenos

FBK Letka Ostrava – FBC Spartak MSEM Přerov 9:2 (3:1, 4:0, 2:1)

Střely na branku: 35:23
Využití přesilovek: 0/1 – 0/1
Počet diváků: 17
Nejlepší hráči: Mrázek – Loucký

Brzký nedělní zápas začal favorit utkání lépe a dostal se do dvougólového vedení. I hosté však nesložili zbraně, snížili a více než polovinu utkání drželi těsné skóre. Koncovka druhé třetiny ale rozhodla, když přinesla tři slepené góly pro Letku. Ta si pak v pohodě dokráčela pro výhru.

Komentář Martina Jurečky: „Nedělní brzké utkání se nám vůbec nepodařilo. Neplnili jsme věci, které jsme si řekli a nutno uznat, že soupeř byl lepší a nad naše síly.“
Komentář Adama Budníka: „V neděli to vyrovnané nebylo. Především díky skvělému pohybu, který soupeř udržel po celý zápas, nás přehráli a zaslouženě vyhráli.“

Sestava: Ceh – Dvořák, Fafílek, Malina – Koutný, Jurečka, Hnila, Budník, Loucký, Kubalík

Online přenos

Autor článku: Petr Malina

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!