Áčko zapsalo v Jeseníku první letošní výhru

První letošní body přivezl mužský A-tým z palubovky Jeseníku. Poprvé hrál tým na tři kompletní pětky, v brance se letos poprvé představil Zdeněk Raška, v obraně Petr Kavka, Jakub Hnila a v útoku Filip Brauner.

FBK Jeseník - FBC MSEM Přerov 3:8 (1:2, 1:3, 1:3) 

Střely na branku: 13:28
Využití přesilovek: 1/2 - 3/4
Počet diváků: 120
Nejlepší hráči: Pišek - Foldyna
Textový online přenos

Góly (asistence): Ševčík (Budník), Bělaška (Běhal), Hořecký, Budník, vlastní, Kubalík (Budník), Běhal (Hořecký), Foldyna (Kubalík)

“V první části zápasu jsme byli výrazně lepším týmem, což se projevovalo hlavně držením míčku a vytvářením si mnoha šancí, které nás dostali do vedení 2:0. Poté jsme lehce polevili, toho soupeř využil a srovnal na 2:2. V poslední části jsme však potvrdili roli favorita a přehráli soupeře celkem 8:3.” Tak komentoval průběh zápasu kapitán týmu a autor úvodního gólu Matěj Ševčík.

Sestava: Raška Z. - Dvořák, Foldyna, Malina, Pavliš, Kavka, Hnila - Budník, Kubalík, Ševčík, Bělaška, Hořecký, Běhal, Otevřel, Šmehlík, Brauner

Z dalšího zápasu bude A-tým chtít opět vydolovat všechny body a vyrovnat tak bilanci výher a proher. Ten je na pořadu v neděli 6. 10. od 18:00 a Přerov bude mít výhodu domácího prostředí haly TJ Spartak v souboji proti Frýdku-Místku.

Autor článku: Petr Malina

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!