Další turnaj pro elévy za výpomoci přípravky

V neděli odcestovala téměř 30-tičlenná skupinka elévů, doplněna hned o 10 dětí z přípravky do Hranic na Moravě, kde se utkala s domácím hranickým týmem, Lipníkem a Lutínem. Zároveň se odehrál i speciální zápas obou našich výběrů. 

Jak už zaznělo výše, na turnaji dostalo nominaci hned 10 přípravkářů, jelikož nám startovali oba týmy. Proto byly týmy oproti jiným turnajům promícháné. Ďáblové si zahráli z Plameny, Plameny za Ďábly. Každý tým prošel turnajem vcelku bez většího dramatu. Velkým překvapením byly hlavně děti z přípravky, které na svém hřišti dokázaly hned dva zápasy vyhrát a jednou prohrát o jedinou branku. Na to, že v jejich sestavě byly dokonce děti ročníku 2011, tak si ve výsledku vedly nadmíru dobře. Ročník 2008 si odehrál klasicky svoji písníčku, akorát ročníku 2009 s postupem turnajem docházely fyzické síly, což šlo poznat převážně v posledním klání proti Lipníku, kde sice svůj zápas vyhrály, ale na hřišti se hrály spíše Dostihy a sázky. 

Tak i tak, oběma týmům stačily jejich výkony na nejvyšší příčky. Všem dětem a rodičům děkujeme za příjemně strávenou neděli v ,,temných" Hranicích. S trenérem Vránou budeme do dalšího turnaje léčit hlasivky s našeho povzbuzování a motivování dětí. Je pravda, že některé z nich by se bez našeho ,,ŘEVU" asi tolik nerozběhly. Ale to nevadí, vše přijde časem :)

 

Sestava: Šoupal, Pavlásková, Zapletalová - Antoniazi, Roháč, Majar, Bittner, Ondrůšek, Karalo, Váleček, Kytlicová, Málková, Dulovec, Jurda J., Remeš, Pavlásek, Keclík, Kvapil, Kovář, Ptáček...z přípravky navíc: Němec, Jurda V., Rybařík, Oslanec, Navrátil T., Hanák, Děrda, Jemelka J., Zaoral, Matyáš
 

Autor článku: Pavel Ceh
 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!