Dorostenci A berou tři body

V neděli 15. 12. 2019 odcestoval tým dorostenců A do Ostravy, kde se utkal s domácí Ostravou a Havířovem. Z obou zápasů se nám podařilo získat pouze tři body.

FBC Přerov 15:7 Florbal Exelsior Havířov

Do prvního zápasu s týmem z Havířova jsme nastoupili v tempu a první třetinu vyhráváme 6:0. Druhá třetina je již vyrovnanější a  vyhráváme ji 4:3. Výsledek utkání jsme si pohlídali a zápas vyhráváme 15:7 se šesti góly Kryštofa Burdy.

FBC Přerov 3:12 FBC ČPP Ostrava

Do zápasu jsme nastoupili dobře a zaslouženě jsme se dostali do vedení, soupeři se podařilo však srovnat a náskok navýšit na 2:1. Na začátku druhé třetiny jsme dostali dva slepené góly a naše netrefování zařízení přispělo soupeři k navýšení stavu na 6:2 po druhé třetině, kde se prosadil také Michal Hrabica. Ve třetí třetině pokračovalo netrefování branek a soupeř vítězí 12:3.

V obou zápasech musíme pozvednout výkon brankáře - staršího žáka Miroslava Kovaříka, který chytal své první utkání za dorosty A  a vedl si fantasticky.

Autor článku: Adam Pospíšilík