Dorostenci A tentokrát bez zisku bodu

V sobotu 2. 11. 2019 se na domácí půdě předvedl tým dorostenců A v zápasech proti Vítkovicím a Olomouci. Ani jeden ze zápasů se týmu nepodařilo dotáhnout do vítězného konce.

FBC Přerov 5:9 1. SC TEMPISH Vítkovice

Přestože první vstřelený gól si připsal domácí tým a s tímto skóre uzavřel první třetinu a ve  20. minutě ještě vedl 3:1, do konce druhé třetiny se podařilo soupeři snížit stav utkání na 4:3. Třetí třetinu už jasně ovládl soupeř a nasázel domácímu týmu dalších 6 branek. Utkání skončilo za stavu 5:9.

FBC Přerov 7:8 FBS Olomouc

V druhém zápase se utkali dorostenci s Olomoucí. První třetinu i v tomto utkání ovládl domácí tým za stavu 3:2, druhou třetinu ovládl soupeř se čtyřmi vstřelenými brankami a rozdílem jednoho gólu ji uzavřel. Ve třetí třetině se snažil domácí tým dotahovat, což se mu nepodařilo a tento zápas skončil další prohrou domácího týmu 7:8.

Autor článku: František Šamořil