Dorostenci B se ziskem jednoho bodu

Tým Přerova v neděli zavítal do vzdálené haly v Budišově nad Budišovskou.

FBC Přerov 1:2 FBC Hranice

První zápas odehrál Přerov proti doposud neporaženému celku, Hranicím. Do zápasu vstoupili oba týmy s mírou a opatrností, proto také byla první třetina bez gólóvá. V druhé třetině se hra zrychlila. Rychlejší tempo přineslo ovoce na obou stranách. Nejdříve se prosadil Přerovský tým, který se dobře zorientoval před bránou soupeře, z dorážky se prosadil Michal Krampla. Zápas byl poté vyrovnaný až do doby kdy zaúřadoval nejlepší střelec Hranic - Jan Grygar, 1:1. Před koncem třetiny se již zmiňovaný hráč prosadil znovu, když skvěle propálil obranu Přerova ze standartní situace. Třetí třetina nenabídla žádné další výrazné šance a proto Přerov odcházel s výsledkem 1:2.

FBC Přerov 3:3 FBC Mohelnice

Druhý zápas s Mohelnicí byl pro Přerov důležitý co se týče potřebných bodů. Na úvod první třetiny se prosadila Mohelnice. Přerov však dokázal odpovědět po Pavlišově ráně a do druhé třetiny se šlo za nerozhodného stavu. V druhé třetině byla hra vyrovnaná do doby kdy se znovu prosadil Přerov po střele Řezníčka, konec 2 části. V posledni třetině dokázala Mohelnice vyrovnat, ale to jen na chvíli. Za necelé čtyři minuty vrátil Přerovu vedení Michal Krampla. Osudovým momentem však byla přesilová hra na straně Mohelnice, která mířila přesně a minutu před koncem srovnala. Stav utkání 3:3.

Autor článku: Lukáš Zvěřina