Dorostenci i přes motivaci domácího prostředí neuspěli a nebrali ani bod

V neděli 12.3. se dorostenci posíleni o celou pětku starších žáků představili domácímu publiku, bohužel ne zrovna v dobrém světle. Z celkem tří zápasů chtěli dorostenci získat maximum, 9 bodů, avšak neuhráli ani bod a ještě dlouho budou zkousávat hořkost tří porážek..

FBC Hranice 8:5 FBC Spartak Přerov
 Ze všech zápasů hraných na přerovské hale SH TJ Spartak byl tento nejvyhrocenější. Od začátku bylo znát, že oba týmy chtějí vyhrát, nebýt však fatálních chyb a stupidních vyloučení domácích, mohly zůstat 3 body doma.

FBC Spartak Přerov 2:4 FbC Asper Šumperk
 Zápas jednoho týmu se špatným zakončením, tak se dá nazvat 2. nedělní zápas Přerova. Stejně jako v předchozím zápase s Hranicemi padly góly soupeřů jako blesky z čistého nebe. O další porážce dorostenecké kategorie rozhodla mizivá úspěšnost zakončení a nálada v kabině padala k bodům mrazu..

FBC Spartak Přerov 2:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov
 
Konečně zápas, který vypovídal o kvalitách týmu. Přestože se jednalo již o třetí zápas během několika hodin a do zápasu nastupovali hned 3 zranění hráči, byl zápas odehrán v dobrém tempu. Opět zde byly znát některé herní nedostatky a ani na výše zmíněné komplikace se nemůžeme vymlouvat a porážka nás nejen velmi mrzí, ale i, abych použil slušné slovo, hodně štve.. Dorostenci se tak propadají tabulkou až na 8. místo, ze kterého již cíl sezony (boje o postup) určitě nenaplní.

Autor článku: Martin Filka

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!