Dorostenci na domácí půdě nezvykle devět bodů

Dne 2. února se poprvé v této sezóně na domácí palubovce představil tým dorostenců.

FBC Přerov 8:1 FbC Asper Šumperk

Jako první je čekal Šumperk. Vstup do zápasu vyšel skvěle, kdy už v 22. vteřině zápasu vyšla nacvičená standartka a Přerov šel do vedení. Gólem vteřinu před koncem uzavřeli přerovští třetinu a do další části se šlo za stavu 6:0. Druhá třetina však byla trošku volnější a oba týmy přidaly po jednom gólu. Třetí dějství toho také moc nepřineslo a zápas tak skončil výsledkem 8:1.

FBC Přerov 28:1 FBC Vikýřovice

Druhým soupeřem byl tým z Vikýřovic. Tento zápas Přerov zvládl a týmovým výkonem zvítězil 28:1.

FBC Přerov 8:2 FBC Lipník

Třetí zápas byl o poznání těžší, dvě utkání v nohách a nepříjemný soupeř z nedalekého Lipníka. Ovšem drama se nekonalo, Hrabica v 11. minutě završil hattrick a do kabin se šlo za stavu 4:0. V druhé třetině Lipník snížil na 4:1. Třetí část začala nepříjemně pro domácí, když Lánger využil přesilovku a snížil na rozdíl dvou gólů. Poté ve vlastním oslabení skóroval opět Hrabica a Přerov odskočil. Do konce zápasu se přerovští prosadili ještě 3x a po výhře 8:2 brali všech 9 bodů.

Sestava: Antoniazi - Šefčík, Bělaška, Hrabica, Raška, Pospíšilík, Večerka, Zvěřina, Suchánek, Pavliš T., Možíš, Zeman, Vlček, Pavliš J., Krampla, Gáborová, Galnorová, Čevelová

Autor článku: Michal Bělaška