Dorostenci na Uničov nevyzráli

V sobotu 16. března odcestovali dorostenci do Uničova, kde se utkali se Šternberkem a domácím Uničovem.

FBC Přerov 17:1 Fbc Topgal Šternberk Veterans

První utkání nabídlo podívanou bohaté na góly. Přerov od první minuty jasně dominoval na hřišti... výsledek 17:1 mluví za vše.

FBC Přerov 4:6 FBC ZŠ Uničov

Druhý zápas proti Uničovu, který od začátku sezóny zatím nepohrál, byl už jiný oříšek. V první třetině jsme vedli 1:0, poté i 3:1. Boužel neustále se opakujícími chybami se vždy Uničov dostal do šancí, které také využíval. I když jsme soupeře značně přehráli, stav po první třetině 3:3. Druhé dějství se už silově srovnalo. Opět jsme však měli první slovo my, když se prosadil Šefčík - 4:3. Zanedlouho však soupeř odpověděl a srovnal stav, který vydržel až do třetí třetiny. V té nám už došly síly a vepředu jsme nebyli tolik produktivní tak, jak bychom být potřebovali. I když tam šance na vstřelení branky byly, tak se nám bohužel nepodařilo míček zasunout za skvěle chytajícího Faltuse. Uničov ale dvakrát skóroval a bral tak tři body.

Sestava: Antoniazi - Šefčík, Bělaška, Hrabica, Porvol, Pospíšilík, Pavliš, Šamořil, Suchánek, Možíš, Raška, Vlček, Zvěřina

Autor článku: Daniel Šmehlík