Dorostenci nabírají formu

V neděli 24. ledna odehrála kategorie dorostenců další dva zápasy, tentokrát v Hranicích. K zápasu docestovalo celkem 11 hráčů a brankář Chudoba. Spartak vyhrál jak první zápas s Droždínem, tak i druhý zápas proti Postřelmovu.

FBC Spartak Přerov – FLOORBALL PLAYER FBC Droždín 6:2
Branky a asistence:  Filka (Paulovič), Budník 2x (Loucký), Zdráhal, Otevřel (Paulovič), Kavka

Spartak držel míček po většinu zápasu a Droždín těžil spíše z protiútoků. První gól padl ke konci první třetiny a Přerov se tak dostal do těsného vedení 1:0.  Droždín se ale nevzdal a v šesté minutě druhé třetiny srovnal na 1:1. Spartak, stejně jako v první části, dal ke konci třetiny gól a tak se dostal opět do vedení - 2:1. Poslední třetina byla už jasně v režii Přerova a povedlo se mu vstřelit ještě čtyři branky. V poslední třetině inkasovali pouze jednu branku a tak zvítězil Přerov nad Droždínem vysoko 6:2.

TJ Postřelmov – FBC Spartak Přerov  5:8
Branky a asistence: Loucký (Zákostelský), Loucký, Paulovič (Vlček), Zdráhal (Otevřel), Loucký (Brauner), Budník (Loucký), Kavka (Budník), Zdráhal (Filka)

Do druhého zápasu vstoupil Spartak špatně, i když ne herně, rozhodně však počtem obdržených branek. Hned ve druhé minutě vstřelil Postřelmov první gól. V další minutě přidal další, který byl ovšem vstřelen porušením pravidel. Hráč Postřelmova kopl míček do brány, ale i přesto ho rozhodčí uznal. V šesté minutě přidal Postřelmov další branku a vedl již 3:0. Půl minuty před koncem první části dal Spartak gól na 1:3. Druhá třetina už byla v režii Spartaku, když ovládl třetinu s přehledem 4:0 a dostal se do vedení 5:3. Na začátku poslední třetiny Postřelmov stáhl vedení Přerova na 5:4. Přerov ovšem nenechal nic náhodě a vstřelil soupeři ještě 3 branky a vedl 8:4. V poslední minutě ještě Postřelmov snížil na 8:5 a tak zápas také skončil.

Díky dalším šesti bodům dorostenecký tým Přerov dále stoupá tabulkou a nachází se na pátém místě, bod za Prostějovem, se kterým se utká 6. února v Postřelmově.

Autor článku: Filip Brauner