Dorostenci předvedli bojovný výkon

V sobotu 6.února vyrazila část dorosteneckého týmu k zápasům do Postřelmova. I přes velkou marodku předvedli dorostenci důstojný výkon a rozhodně se nemusí stydět. Celkem odcestovalo pouze 9 hráčů a brankář Chudoba, který předvedl výborný výkon. Do Postřelmova odcestovali také dva starší žáci Ondřej Foldyna a Tobiáš Pavliš.

FBC SPARTAK PŘEROV – SK K2 SPORTCENTRUM PROSTĚJOV  0:3
Tento zápas byl souboj o čtvrté místo jak má být. Nejen že bylo k vidění pěkné utkání, ale i spálené akce, mnoho tyček a výborné zákroky brankářů na obou stranách. Bohužel přerovský útok nebyl tak úspěšný jako útok Prostějova, a tak nevstřelil ani jednu branku. Kavka netrefil ani vodu z lodě, Filka přestřelil z malého brankoviště bránu o tři metry a Otevřel spálil co mohl. Ani obránci útoku moc nepomohli, když dohromady vystřelili na bránu maximálně pětkrát. I přes výborný výkon brankáře Chudoby a bojovný výkon všech hráčů, radoval se nakonec tým Prostějova. Po prohraném zápasu s Prostějovem byli všichni členové týmu vyčerpáni a zklamáni, ale trenér Hausner je i přes prohru pochválil a motivoval na další zápas proti outsiderovi ze Šumperka.

FBC SPARTAK PŘEROV – FBK LYNX ŠUMPERK 10:0
V tomto zápase si Spartak spravil chuť. Ale i v druhém zápase dorostenci hodně cinkali o tyčky. V první třetině dal Přerov dva góly, ale i tak neodehráli dobrou třetinu a o přestávce jim trenér Hausner řekl co a jak. Druhé třetina byla v režii Spartaku a tuhle třetinu vyhrál 5:0. Třetí třetina byla dost vyhrocená, jelikož Šumperk se špatně srovnával s vysokou ztrátou. V poslední třetině přidal Spartak ještě tři branky a zápas proti týmu z konce tabulky vyhrál 10:0. I proti Šumperku předvedl výborný výkon mezi tyčemi Chudoba. Nejmladší člen na soupisce Tobiáš Pavliš udělal Šumperku největší potíže, když vstřelil 3 branky a jednou asistoval.
Díky třem bodům dorostenci zůstávají na páté příčce se stejným počtem bodů jako šestá Mohelnice, která má o dva zápasy více. Náskok čtyř bodů před Spartakem má čtvrtý Prostějov. K dalším zápasům odcestují dorostenci znovu do Postřelmova a to v sobotu 20.2.

Autor článku: Filip Brauner