Dorostenci přivezli 3 body

V neděli 10.1.odcestoval dorostenecký tým Spartaku ke dvěma zápasům 2. ligy dorostenců do Litovle. V prvním zápase se utkaly s prvním týmem tabulky, tedy se Šternberkem, ve druhém se utkaly s Litovlí. Tentokrát odjelo do Litovle 15 hráčů a brankář Chudoba. 

Fbc Excalibur Šternberk - FBC Spartak Přerov 8:2
Výsledek nevypovídá úplně o dění na hřišti. Oba týmy předvedly dobrý výkon, jenomže dorostencům chyběla trocha štěstí. První gól Šternberku padl po ,,tenisovém“ úderu do skákajícího míčku z velkého brankoviště. Druhý gól, tedy vlastní, padl po špatné rozehrávce obránce Spartaku, který odehrál míček před bránu a od brankáře nohy brankáře Chudoby se míček odrazil do brány. Naději dal Přerovu ještě Loucký, který dával gól na 1:3 a Filka ,který  dal gól na 2:4. Poté už padaly góly jen do brány Chudoby. Zatímco Šternberku se dařilo proměnit skoro každou střelu, Spartak takové štěstí neměl a trefoval spíše házenkářskou bránu za hřištěm. V třetí třetině dostal ještě dvou minutový trest brankář Chudoba a Přerov prohrál 8:2.
branky a asistence: Loucký (Paulovič), Filka (Brauner)

FBC TJ Tatran Litovel – FBC Spartak Přerov 3:6
Výkon Spartaku ve druhém zápase byl o hodně horší, ale i tak stačil na výhru. První gól zápasu dal tým Litovle, ale přerovský Kavka zvládl srovnat. Jenže 52 vteřin poté se Litovel znovu prosadila a dostala se podruhé v zápase do vedení. Zhruba minutu a půl před koncem první části srovnal Otevřel a stav po první třetině byl 2:2. Druhá třetina začala pro Spartak výborně po 38 vteřinách se prosadil Brauner. V čase 2:08 přidal svou druhou branku v zápase Kavka. Další gól přidal Ševčík a druhou třetinu Spartak ovládl 3:0. Poslední třetina skončila nerozhodně 1:1. V čase 8:42 dostal Loucký Přerov do vedení 6:2. Litovel už přidala pouze jednu branku a Přerov zvítězil 6:3.

Branky a asistence: Kavka (Budník), Otevřel (Brauner), Brauner (Otevřel), Kavka (Loucký), Ševčík (Zdráhal), Loucký (Kavka)

Dorostenci tedy dovezli z Litovle 3 body a momentálně se nachází na 6. místě.

Autor článku: Filip Brauner

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!