Dorostenci si připsali další důležité body

Dorostenci o víkendu vyrazili do Prostějova, kde se utkali s FBC Droždín a FBS Olomouc B.

FBC Přerov – FBC Droždín 11:0

První zápas, do kterého přerovší vstoupili byl proti FBC Droždín, kterému dali celkově 11 branek. Zápas se vyvíjel jednostranně, Přerov soupeře nepustil k míčku. Jsem rád, že se zapojila hlavně i třetí lajkna, která byla složena převážně ze starších žáků a mohla tak získávat zkušenosti.

FBC Přerov – FBS Olomouc B 2:1

Druhý zápas proti FBS Olomouc už tak lehký nebyl. Našim dorostencům dal dost zabrat jak fyzicky, tak i psychicky. Po vstřelené brance družstva FBS Olomouc musel Přerov stáhnout sestavu na 2 lajny a trochu upravit systém hry. Ve třetí třetině srovnal skóre Michal Hrabica na 1:1 a po devíti minutách se to Michalovi povedlo znovu, čímž dostal tým FBC Přerov do vedení. 2 minuty na to vstřelil krásnou branku ze standartky z rohu Maxim Šefčík, který nebyl uznán díky perfektně načasovanému Time-Outu FBS Olomouc. Kluci odvedli parádní výkon. Z Prostějova se vrací zatím bez prohry a se šesti body.

Sestava: Antoniazi - Šefčík, Bělaška, Hrabica, Porvol, Pospíšilík, Zeman, Šamořil, Suchánek, Pavliš T., Zvěřina, Pavliš J., Gavaller, Lejsek a Vlček

Autor článku: Alex Suchánek