Dorostenci si ze Šumperka odváží čtveřici bodů

Dorostenci v sobotu odcestovali do pětaosmdesáti kilometrů vzdáleného Šumperka, kde svedli boje s Mohelnicí a Vikýřovicemi.

FBC Přerov - FBC Mohelnice 1:1

V první třetině byla hra velice vyrovnaná, přestože ze začátku z obou stran hodně opatrná. Oba týmy měly dost šancí, ovšem nepadnul ani jeden gól. To se však změnilo ve 2. třetině, kdy se v čase 13:54 prosadil Alex Suchánek. Zápas se poté hrál ze strany na stranu, ale gól ve druhé třetině už nepadnul. Třetí třetina zůstala ve stejném duchu jako ty předchozí, hra bez gólů, avšak bohatá na šance a to trvalo až do 36. minuty, kdy se ve hře 6 na 4 prosadila Mohelnice a v čase 35:52 vyrovnala stav utkání. S výsledkem zápasu byli dorostenci velice nešťastní, ale co se dá dělat, nadcházel zápas s Vikýřovicemi museli neprodleně vyhrát.

FBC Přerov - FBC Vikýřovice 15:1

Zápas proti nováčku ligu se proměnil v exhibici. I přes to, že byla první třetina z pohledu Přerova tragická, tak přerovští dokázali zbytek zápasu ovládnout jednoznačnou ukázkou umění na "gólostroj". Stav utkání se zastavil na čísle patnáct. Nejvíce bodů z tohohle zápasu si odnesli Maxim Šefčík (4+2), Alex Suchánek (3+2), Michal Hrabica a Pavel Zeman (oba 1+3).

Dorostenci si z těchto zápasů tedy důležité 4 body.

Autor članku: Matěj Porvol