Dorostenci Spartaku zatím pokulhávají!

V sobotu 26. září odehrál tým dorostenců první letošní zápas, který se odehrál na domácí půdě. Tým odehrál dva zápasy jeden proti Šternberku a druhý proti Prostějovu.  Bohužel to nebyl zrovna vydařený domácí turnaj.

První zápas byla vidět nesehranost týmu. Špatné zakončování a nejistota v obraně byl důvod vysoké prohry Přerova 9:4. Druhý zápas byl o hodně lepší než první.  Hráči hráli aktivně dopředu, ale neměli štěstí na góly. V obraně dobře blokovali střely i vyvíjeli tlak na soupeře, ale nebyli dostatečně důrazní před brankou. Bohužel se nedařilo vstřelit dostatečný počet branek, a tak Přerov znovu prohrál tentokrát 4:2.

Po neúspěšném úvodním turnaji odcestoval dorostenecký tým odpoledne v neděli 18. řijna na turnaj do Prostějova, kde se utkal s Uničovem a Asperem Šumperk.

Proti Uničovu odehrál Spartak výborný zápas, a tak po výborném zápase z obou stran vyhrál těsně 3:2. Naopak v druhém zápase byla na hráčích vidět po prvním zápase velká únava. Dělali mnoho chyb od obrany po útok, a tak prohráli vysoce 6:1.

Autor článku: Filip Brauner

Diskusní téma: Dorostenci Spartaku zatím pokulhávají!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!