Dorostenci v Hranicích otevřeli sezónu šesti body

V neděli 30. září odcestoval tým dorostenců do nedalekých Hranic, kde je čekalo úvodní kolo 2. ligy dorostenců.

FBC Přerov – FBC Hranice 4:2

V prvním zápase je čekal nelehký úkol, domácí FBC Hranice. První třetina nebyla úplně ideální, ale do části druhé si Přerov udělal náskok jednoho gólu. V druhé třetině Hranice po odraženém míčku dokázaly vyrovnat, ale o pár minut později strhl Vlček vedení na stranu Přerova. V poslední části přidali naši dorostenci dva slepené góly, na které Hranice odpověděly jen jednou brankou. Přerov tedy získal první tři body do tabulky.

FBC Přerov – FBC Zeal Lipník 2:1

V druhém zápase proti našim dorostencům stál FBC Zeal Lipník. První třetina byla velice opatrná, čemu napovídalo i skóre 0:0. Druhá třetina přinesla hodně šancí, ale Přerov pálil jednu šanci za druhou. Lipník hrozil z rychlých brejků. Těsně před koncem třetiny dokázal Přerov potrestat špatnou rozehrávku a do 3. třetiny se šlo za stavu 1:0. Hned na úvod třetí části dokázali naši dorostenci využít přesilovku a odskočit soupeři na rozdíl dvou branek. Pár minut před koncem Lipník snížil, ale víc už jim pevná obrana s vynikajícím brankářem v zádech nedovolila a další tři body putovaly do Přerova.

Sestava: Antoniazi - Šefčík, Bělaška, Hrabica, Porvol, Pospíšilík, Večerka, Šamořil, Zvěřina, Pavliš T., Možíš, Vlček, Krampla, Zmeškal, Pavliš J., Váhala

Autor článku: Michal Bělaška