Dorostenci ztratili nadějné vedení. Přivezli 4 body.

V neděli 25. února odcestoval tým dorostenců do Hranic, kde se utkal s pořádajícím Lipníkem a Šternberkem. I přes tříbrankové vedení nad Šternberkem, nezvládli kluci konec zápasu a tak se museli uspokojit se 4 body.

FBC Přerov – FBC Lipník  9:0

V prvním zápase proti poslednímu Lipníku se náš ranní vlak rozjížděl velmi pomalu. Od druhého dějství už ale zrychlil na svoji rychlost, což potvrdil 4 góly v síti soupeře. Poslední třetinu přidal další přesné 4 zásahy a s přehledem zvítězil 9:0.

FBC Přerov – FBC Šternberk  6:6

I takové zápasy se dějí, i takové zápasy nás posouvají. Opět atraktivní zápas se Šternberkem, se kterým jsou v téměř každé kategorii všechny zápasy plné náboje jsme po dvě třetiny kráčeli malými krůčky do vítězného konce. Bohužel, poslední čtyřminutovka zápasu klukům naprosto nevyšla, inkasovali 3 branky a ze zápasu brali pouhý bod. Nutno podotknout, že ofenzivní síla šternberského Večerky byla při chuti. Na druhou stranu smutné, že jsme podcenili tohoto hráče a nechali mu více prostoru, než měl mít.

Dorostenecká liga se pomalu blíží ke svému konci a horní patra tabulky se pěkně zamotala. Téměř 5 týmů svádí boj o třetí flek. Na rozdíl od mužské divize, kde je liga rozhodnuta na konci listopadu, se aspoň v mládežnických kategoriích bojuje do posledního zápasu.

Autor článku: Pavel Ceh