Dorostenky vezou z Olomouce tři body

V sobotu hrály dorostenky doplněné o starší žákyně v Olomouci 3. kolo 1. ligy dorostenek.

FBC Přerov 2:9 FBS Olomouc

První zápas se hrál proti FBS Olomouc. Po ospalé 1. třetině svítil na ukazateli stav 0:5 pro Olomouc. Druhá třetina byla odehrána se zlepšenou obranou, nevíc se nám podařilo vstřelit i pár branek a tak průběžný stav ukazoval 2:8 pro FBS. Nejlepší výkon byl v poslední třetině tohoto zápasu, kdy jsme dostaly branku až 4 sekundy před koncem zápasu. A tedy konečný stav 2:9 pro FBS Olomouc.

FBC Přerov 7:1 FBC Ossiko Třinec

V druhém zápase na nás čekalo FBC Ossiko Třinec. Jelikož Ossiko ze začátku nenapadalo naše hráčky a celá 1. třetina bylo bez rychlého pohybu, jako by jsme se chtěly Třinci přizpůsobit, podařilo se nám vsítit  pouze jednu branku a po 12. minutách byl stav 1:0 pro nás. Druhá třetina byla již v jiném tempu a odměnou byly další tři branky v síti Třince a průběžný stav 4:0. Třetí třetina se nesla v duchu té předchozí, jen nám tam spadla jedna střela Ossika, ale i tak jsme se mohly po závěrečném hvizdu radovat z výhry 7:1 a také i prvních třech bodů do tabulky.

Sestava: Keclíková(G) - Gáborová, Gaďourková, Klimková, Pfeilerová, Šebestová, Vaculová, Šehičová, Andělová, Stoklásková, Kučová, Černošková, Butorová, Skopalová

Autor článku: Martin Keclík