Elévkyně získaly v domácím prostředí třetí místo

V sobotu 5.11. se představily děvčata na domácím hřišti. Staronová sestava 12-ti Zubřic (Zmeškalová Nikola, Keclíková Kristýna, Pavlásková Veronika, Stoklásková Kristýna (2 góly), Friesová Anna (8 gólů), Friesová Marie, Bednářová Anna (4 góly), Fialová Martina, Trombiková Julie, Kerbudová Adéla (1 gól), Stechmüllerová Eliška a Mezírková Vendula) se sešla před osmou hodinnou ranní v šatně tenisové haly SPARTAKU Přerov, aby mohly rozehrát druhý turnaj této sezóny.

Oproti prvnímu turnaji v Ostravě, došlo k vyslyšení připomínek (florbalovou únií) k účasti mladších žákyň a do rozpisu byl doplněn druhý tým Olomouckých elévek.

První zápas nastoupily Zubřice proti FBS Olomouc EL1. Olomouc nás přehrával a byl všude o krok dřív a tak první poločas 0:6. I druhý poločas byl v réžii Olomouckých děvčat, leč naše děvčata již nepřipustila takový gólový přiděl a tak skončil celý zápas 0:9.

Další zápas sehrály Přerovské elévkyně s FBC ČPP Bystroň Group Ostarva EL. Přes viditelné zlepšení ve hře skončila první část 1:4 pro Ostravu. V druhé části jsme Ostravu začaly přehrávat a odměnou bylo snížení stavu na rozdíl jedné branky (4:5). Bohužel v závěru se podařilo Ostravě vstřelit gól jistoty a i přes to, že jsme druhé dějství ovládly 3:2 celkově jsme zápas prohrály 4:6.

Třetí zápas nás čekal s další týmem z Ostravy a to 1.SC TEMPISH Vítkovice EL. Tento zápas byl neuvěřitelně vyrovnaný a to jak předvedenou hrou (ikdyž nás několikrát podržela skvělá brankařka) tak i výsledkem. První poločas skončil 2:2, druhý 1:1 a tak se týmy rozešly smírně 3:3.

Stejně jak v Ostravě tak i v Přerově nastupovaly Přerovské Zubřice k poslednímu zápasu s vědomím, že pokud vyhrají nad FBS Olomouc EL2 tak budou mít "placku" v podobě třetího místa nebo na ně zůstane neoblíbená "brambora". Celý zápas naše děvčata druhý Olomoucký tým přehrávaly a odměnou jim bylo vítězství 8:3 po poločasech 3:0 a 5:3 a tedy i konečné třetí místo.

V celém sobotním turnaji se holky sehrávaly a  bylo krásně vidět jak jim to jde zápas od zápasu herně tak i výsledkově líp a líp.

Gratulujeme děvčatům za třetí místo a děkujeme za suprovou florbalovou sobotu.