Elévové odcestovali do Litovle a vezou si krásné druhé místo!

Na superfinálový den, tedy 17. dubna odcestovala kategorie elévů na turnaj do Litovle, kde odehráli parádní turnaj a odváží si krásné druhé místo! Bohužel jsme na tento turnaj odcestovali v oslabené sestavě, z důvodu již zmíněného superfinále, zranění nebo účasti hráčů na škole v přírodě. Všichni hráči ovšem zabojovali a podlehli pouze rivalovi ze Šternberka.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Tornáda Lutín – 16:9Filip Antoniazi se raduje

První utkání bylo v pomalém tempu. Přerovští se ještě probouzeli a výkon z obou stran nebyl na sto procent. Hráči ovšem utkání zvládli, připravili so mnoho pohledných šancí a nakonec zvítězili 16:9.

FBC Spartak Přerov vs. Fbc Šternberk – 10:16

V druhém zápase se střetli s rivalem ze Šternberka. Soupeř nás převyšoval chutí k vítězství a běhavým výkonem na hřišti. Šternberk tak zaslouženě vyhrál zápas a nakonec i celý turnaj.

FBC Spartak Přerov vs. SK K2 Sportcentrum Prostějov – 21:12

Třetí zápas se Přerov utkal s Prostějovem. Po facce z předchozího utkání zjistili hráči, že se žádné utkání nevyhraje samo, a tak na hřišti začali více „drabat“. Soupeře převyšovali od začátku a porazili jej 21:12.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Mohelnice – 26:7

V posledním zápase se střetli s Mohelnicí. Zápas měl jednostranný průběh a s Mohelnicí si hravě poradili. Na hřišti byly vidět nádherně připravené akce a Přerov vyhrál vysoko 26:7.

Sestava: Jaroslav Novák (G), Roman Dulovec (G, PŘ), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Jan Jakeš, Jan Richter, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Tereza Eva Šehičová, Matyáš Horák, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).

Hromadná fotka

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!