Elévové opět bez ztráty kytičky!

 V sobotu 20. 2. 2016 odcestovali elévové brzy ráno do daleké Mohelnice, kde obhajovali svou roli favorita soutěže. To se jím opět povedlo, když dokázáli porazit všechny soupeře, kteří se jím na turnaji postavili do cesty za další zlatou medailí. Přerovští předvedli v Mohelnici parádní výkon a těší se na další turnaji, který se koná za měsíc (19. 3.) v Šumperku.

Turnaj elévů v Mohelnici

FBC Spartak Přerov vs. FBC Fat Pipe Mohelnice – 26:12

První zápas byl ze strany Přerova velmi ospalý. V průběhu hry se ovšem kluci dokázali probudit, což bylo poznat především v držení míčku a v počtu gólových situací. Mohelnice se od začátku sezóny hodně zvedla, čímž bych chtěl pogratulovat trenérům za super práci.

FBC Spartak Přerov vs. TEMPISH FBS Olomouc – 27:1

Na druhý zápas proti Olomouci se kluci připravovali ve smyslu soupeře nepodcenit. Od začátku až do konce utkání byla vidět jednostranná hra a přerovští svého soupeře nechali pouze jednou vidět třepající se brankovou síťku favoritů. Přerov přejel Olomouc 27:1.

FBC Spartak Přerov vs. Fbc Asper Šumperk – 14:6

V zápase proti Šumperku se odehrál pouze na jednom hřišti, díky slabé účasti soupeře. Skóre se tedy velmi liší od ostatních utkání. První půlku utkání se jím podařilo vyhrát 10:0 a ve druhé části se snažili zkoušet všelijaké triky a finty s míčkem. To se také projevilo na skóre, když druhou polovinu prohráli 4:6. 

FBC Spartak Přerov vs. FBC Tornádo Lutín – 33:7

V posledním utkání proti Lutínu se chlapcům do hry moc nechtělo. V druhé půlce dostali od trenérů motivační nabídku, která nastartovala devítilitrové šestnáctiválce Spartaku, a začali brankové hody. Utkání po čtyřiadvaceti minutách skončilo 33:7.

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Roman Dulovec (G, PŘ), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Jakub Hriník, Jakub Chupáč, Jan Richter, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Alexandr Majer, Jan Janků, Lukáš Jakeš, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!