Elévové Plameny bojovaly v Senici

V uplynulém víkendu se mladší tým elévů - Plameny, ukázal na turnaji v Senici na Hané, kde se utkal v dalších čtyřech zápasech sezony s různými týmy z Olomouckého kraje. Po třech výhrách a jedné prohře se kluci umístili na druhé příčce. 

Plameny si během turnaje postupně utkaly s Olomouc Rangers a Jeseníkem, kde bez velkých problémů zvítězily. Ve třetím utkání již přišel těžší soupeř a to Mohelnice, kde kluci poznali po velké bojovnosti první porážku na turnaji. Poslední zápas proti Lutínu už byl opět v naší režii a s celkovým počtem 20 dětí na soupisce si Plameny došly pro druhou příčku.

Oproti jiným turnajům jsme tým doplnili o zkušenejší hráče z Ďáblů, kteří byli rovnoměrně rozděleni mezi ostatní hráče z Plamenů, které doplnila ještě hrstka dětí z přípravky. Všem zúčastněným hráčům děkujeme za vzornou prezentaci klubu a dětem z přípravky za jejich nebojácnost a bojovnost.

Sestava: Němec, Šoupal - Antoniazi, Bittner, Jurda J., Karalo, Majar, Majer, Jemelka, Pavlásek, Matyáš V., Ministr, Kabilka, Remeš, Kovář, Hanák, Navrátil, Zaoral, Rybařík, Jurda V., Matyáš J.

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!