Elévové řádili na domácí a prostějovské palubovce

V uplynulém víkendu odehrály oba naše týmy elévů – Plameny a Ďáblové další turnaje olomoucké ligy. Plameni doplněni o pár posil z Ďáblíků se v zajímavé konkurenci ukázali před domácím publikem, kde ve dvou střetnutích jasně přehráli své soupeře z Hranic a Jeseníku. Ve zbývajících zápasech prohráli s Olomoucí a o jedinou branku s Mohelnicí. Do sestavy byly opět zařazeny děti z přípravky, pro které to byly další cenné zkušenosti.

Ďáblíci se ukázali o den později v Prostějově a na turnaji nenašli konkurenci. Ve všech čtyřech kláních s Prostějovem, Lutínem, Olomoucí a Lutínem B nedali svým soupeřům šanci. Nutno podotknout, že většina hráčů z Ďáblíků jsou již stabilními hráči v mladších žácích, čímž je jsou pro ně turnaje elévů spíše zpestřením a dalším zápasovým vytížením. Kluci dřou, někteří z nich trénují až 4x týdně. O to víc je to pak na hřištích znát.

Hráči, kteří se zapojili do víkendových zápasů elévů: Antoniazi, Roháč, Karalo, Bittner, Dulovec, Jurda J., Jurda V., Kabilka, Majar, Majer, Remeš, Vrba, Jemelka, Kvapil, Ptáček, Keclík, Pavlásek, Kytlicová, Ondrůšek, Němec, Navrátil.

Děkujeme soupeřům za férová utkání, rodičům za podporu na tribunách a hráčům za předvedené výkony a vzornou reprezentaci klubu.

                                                                Autor článku: Pavel Ceh

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!