Elévové se na posledním turnaji v letošním roce umístili na zlatém místě!

V sobotu 12. 12. 2015 odcestovala skupinka elévů do nedaleké Velké Bystřice, kde odehráli poslední turnaj v letošním roce. Na turnaj přijely týmy, které patří mezi špičku v Olomouckém kraji a dal by se zařadit k nejtěžším turnajům za celou sezónu. Kluci vybojovali tři výhry a jednu remízu, takže o vítězi muselo rozhodnout skóre. To se však přiklonilo na naši stranu, když Spartak rozstřílel Šumperk 34:2. 

 

FBC Spartak Přerov vs. Fbc Šternberk – 15:15

Hned v úvodním zápase se Přerov střetl se svým rivalem ze Šternberka. Celý zápas byl vyrovnaný a z obou stran byla vidět velká bojovnost. Už dopředu se předpokládalo, že to bude boj o první místo. Zápas skončil férově pro obě strany – 15:15.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Richtr Lipník – 18:14

V druhém zápase jsme se střetli s Lipníkem, který patří také ke špičce v kraji. Lipník předvedl krásnou hru a spolupráci na hřišti, kterou se nejednou prosadil. Štěstí se ovšem přiklonilo na naši stranu, především díky skvěle chytajícím brankářům. Zápas skončil 18:14 pro Spartak.

FBC Spartak Přerov vs. FBC ZŠ Uničov – 19:11

Ve třetím zápase jsme se střetli s Uničovem, který předvedl krásnou hru. Nebyl sice tak kombinační jako předchozí soupeř (Lipník), ale byly zde vidět individuální schopnosti. Naši kluci ovšem stačili i na Uničov a nakonec brali i zasloužené tři body. Zápas skončil po součtu skóre z obou hřišť 19:11 pro Přerov.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Asper Šumperk – 34:2

V posledním utkání si kluci vystříleli první místo. Do utkání nastoupili s obrovskou chutí a hladem po první příčce. Museli totiž se Šumperkem vyhrát alespoň o 17 branek. To se jím povedlo a dokonce se jím podařilo vstřelit i pár navíc. Zápas měl jednostranný průběh a Přerov tak vyhrál 34:2.

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Jan Janků, Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Jakub Hriník, Kryštof Janek, Jakub Chupáč, Jan Richter, Adam Dluhoš, Lukáš Jakeš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!