Elévové se představili na domácí půdě, kde skončili na druhém místě!

V neděli 1. 11. 2015 obsadili elévové Spartaku Přerov domácí halu. Na turnaj dorazili týmy ze Šumperka, Šternberka, Lutína a Droždína. Naši elévové našli jen jediného přemožitele a skončili stříbrní. Připomínám, že elévové hrají systém 3 + 1 na dvou hřištích, proto jsou výsledky tak drastické. :-)Turnaj elévů v Přerově

FBC Spartak Přerov vs. FbC Asper Šumperk – 18:6 (9:4, 9:2)

První zápas byl z počátku velmi ospalý. Kluci byli ještě jednou nohou v posteli a chvíli jím trvalo, než se nastartují do zápasového tempa. Mladým nadějím Spartaku se dařilo na obou hřištích, kde převzali taktovku a soupeři ji nepůjčili. Na jednom hřišti zvítězili přerovští 9:4 a na druhém 9:2. Celkový výsledek byl tedy 18:6 pro domácí celek.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Tornáda Lutín – 17:7 (6:6, 11:1)

Druhý zápas proti Lutínu už byl daleko těžší než ten první, alespoň teda na jednom ze dvou hřišť… Na jednom hřišti odehráli kluci celé utkání ve své režii (11:1) a zároveň bych chtěl vyzvednout gólmana Nováka, který podržel celý tým, když to v bráně zavřel. Ovšem na druhém to byl boj. Přerovští měli vždy gólový náskok a Lutín musel dotahovat. Na konci druhé poloviny vedl Přerov o dvě branky, ovšem Lutín zabral a podařilo se jím vyrovnat na 6:6. Celkový výsledek byl 17:7 pro Přerov.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Droždín – 14:10 (4:8, 10:2)

Ve třetím utkání se přerovští potkali s nováčkem v této lize, a to s oddílem, který dorazil z Droždína. Již před začátkem utkání jsem věděl, že to bude silný soupeř, protože Droždín má kvalitní tréninky a trenéry, zejména Lukáše Kočiříka, který se pravidelně jezdí vzdělávat na trenérské semináře po celé Moravě. Na jednom hřišti vládl přerovský celek a na straně druhé měl navrch celek z Droždína. Kluci si zahráli výborné a vyrovnané utkání. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích a výhra 14:10 je určitě potěšila.

FBC Spartak Přerov vs. Fbc Šternberk – 7:12 (6:3, 1:9)

V posledním utkání si Spartak změřil síly s rivalem ze Šternberka. Přerovští do utkání vstoupili s velkou motivací vyhrát. Na prvním hřišti bylo utkání vyrovnané a měli jsme větší štěstí v koncovce. Zároveň bych chtěl vyzdvihnout výkon chytajícího Antoniaziho, který hasil většinu Šternberských šancí. Na hřišti druhém měli naopak kluci velkou smůlu. Podařilo se jím vstřelit pouze jedinou branku. Kluci tedy Šternberk přehráli na prvním hřišti 6:3 a na druhém zase prohráli 1:9. Konečný stav utkání byl tedy 7:12.

 

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Adam Dluhoš, Jan Hrubča, Alexandr Majer, Jakub Hriník, Kryštof Janek, Jakub Chupáč, Jan Richter, Matěj Kovář, Lukáš Jakeš, Šimon Lorenc, Filip Antoniazi (PŘ) a Matěj Kapustka (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

Diskusní téma: Elévové se představili na domácí půdě, kde skončili na druhém místě!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!