Elévové si vezou domů další zlato. Tentokrát váleli v Litovli!

Druhého dubna vstali elévové v domnění, že trenér Šmehlík se turnaje účastnit nebude a odcestovali na turnaj do Litovle. Promyšlený aprílový žert se trenérovi povedl a dostal nejen své svěřence, ale také asistenty a rodiče. Pojďme ale už k florbalu. Na turnaji jsme měli premiéru s Litovlí, se kterou jsme se letos utkali poprvé. Elévové opět na turnaji nezaváhali, berou si první místo a prodlužují svou bilanci na jedno prohrané utkání ze dvaatřiceti.

FBC Spartak Přerov vs. FBC TJ Tatran Litovel – 28:2Turnaj elévů v Litovli

V prvním utkání jsme se utkali s Litovlí, se kterou jsme ještě letošní sezónu síly nezměřily. Zápas měl jednostranný průběh. Spartak ovládl celý zápas a zvítězil jednoznačně 28:2.  

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Přerov – 17:6

V druhém zápase nás potrápil Teiwaz, kterému bohužel chyběl brankář, který vždy zachytal jak „král“. I přes absenci svého brankáře zahráli výborné utkání. Spartak ovšem potvrdil svou roli favorita  a zvítězil 17:6.

FBC Spartak Přerov vs. TEMPISH FBS Olomouc – 20:3

Třetí zápas se Přerov utkal s Olomoucí. Přerovští ze začátku hráli opatrněji, ale jak dostali na svou čepel jistotu, začali se pouštět do individuálních akcí, ve kterých soupeře přehrávali. Golmani zachytali výborně a stav utkání skončilo 20:3.

FBC Spartak Přerov vs. FbC Asper Šumperk – 29:8

V posledním zápase se střetli se Šumperkem. Přerov nezaváhal a ukázal všem přítomným, že si zlato zaslouží. Svým týmovým výkonem nastřílel Spartak do soupeřovy branky 29 gólů.

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Jakub Hriník, Jan Jakeš, Jan Richter, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Kryštof Janek, Michal Krampla, Alexandr Majer, Jan Janků, Tereza Eva Šehičová, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!