Elévové ovládli po druhé turnaj v Hranicích a vezou domů si první místo!

 V neděli 31. 1. se elévové vydali opět do Hranic, kde obhájili svou neporazitelnost a vyhráli celý turnaj. Na turnaji střetli i velmi silného soupeře Richtr Lipník, se kterým nakonec hráli o první místo. Lipník se jím nakonec podařilo zdolat a odváží si první místo!

FBC Spartak Přerov vs. FbŠ Teiwaz Lipník/Přerov – 20:5

V prvním zápase se střetl Spartak proti poskládanému týmu z Teiwazu Lipník/Přerov. Začátek utkání byl jako vždy ospalý, ale když se kluci probrali tak si soupeře „vodili jak slepý koně“. Většina branek padalo z první. Na druhém hřišti měli kluci taky značnou převahu a soupeře přehrávali. Utkání skončilo 20:5 pro Spartak.

FBC Spartak Přerov vs. FbŠ Teiwaz Hranice – 26:4

V druhém utkání poměřil Spartak opět síly s Teiwazem. Tentokrát to byl Teiwaz Hranice, který si oproti slepenému týmu Lipníka a Přerova vedl lépe, i když to podle skóre není vidět. Zápas ovšem také kontrolovali od začátku přerovští a elévové Spartaku vyhráli o dvaadvacet branek – 26:4.

FBC Spartak Přerov vs. TEMPISH FBS Olomouc – 26:6

Zápas proti Olomouci byl také jednostranný. Na obou hřištích byla vidět velká bojovnost obou týmů. Přerovští ovšem ze hry měli více a svým stylem předčili bez problému dalšího soupeře. Přerov 26:6 Olomouc.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Richtr Lipník – 18:13

Poslední zápas byl zápas o první místo. Kluci na hřiště naběhli s velkou chutí vyhrát, což se jím v úvodu vyplatilo. Střeleckou listinu otevřel Spartak, ovšem soupeř se jen tak nenechal a začal „kousat“. Skóre se v zápase stále měnilo a nakonec se zastavilo na stavu 18:13 pro Přerov. 

 

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Roman Dulovec (G, PŘ), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Jakub Hriník, Jakub Chupáč, Jan Richter, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Alexandr Majer a Filip Antoniazi (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!