Elévové uloupili zlato v Šumperku

Dne 19. března odcestovali elévové do Šumperka, kde odehráli svůj další turnaj ze kterého si vezou zlato. Díky parádnímu rozlosování jsme mohli vstávat 5:30 (ti co neměli dálniční známku tak 5:00) a hráli jsme hned první utkání v osm hodin. Elévové si tuto sezónu zapisují parádní bilanci. Z osmadvaceti utkání prohráli pouze jediné. Svou premiéru si také odehrála Terka Šehičová, která svým výkonem přispěla k první příčce.

FBC Spartak Přerov vs. Fbc Asper Šumperk – 20:5Tereza Eva Šehičová a její premiéra na turnaji v Šumperku

Do prvního utkání nastoupili přerovští dobře (asi je probrala hodinová cesta). Už v první munitě si vzali do ruky taktovku, kterou řídili celé utkání. Elévové Spartaku tak zvládli první utkání bez zaváhání.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Fat Pipe Mohelnice – 25:4

Druhý zápas probíhal obdobně jako ten úvodní. Elévové opět soupeře nepustili do větších šancí a své šance proměňovali svou týmovou hrou. Ukání skončilo 25:4.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Richtr Lipník – 16:3

Třetí zápas už byl zajímavější. Spartak Přerov se střetl s Richtr Lipníkem, který se řadí mezi nejlepší v lize. Oba celky hráli opatrně a nechtěli se dopouštět chyb, který by jejich soupeř trestal. Zápas ale nakonec ovládl celek z Přerova a přehrál tak soupeře o třináct branek.

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Přerov/Lipník – 19:7

V posledním zápase bylo derby s přerovským Teiwazem. Teiwaz si celý turnaj vedl parádně, což se potvrdilo i v tomto utkání. Soupeř podal parádní výkon a chvilkama se přibližoval prvnímu místu. Spartak si však nakonec své vedení nenechal vzít a porazil tak Teiwaz 19:7.

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Jakub Hriník, Jakub Chupáč, Jan Richter, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Alexandr Majer, Jan Janků, Tereza Eva Šehičová, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!