Elévové v Hranicích dohráli odložený turnaj a umístili se na prvním místě

Neděle 10. 1. patřila kategorii elévů, která odcestovala na turnaj do Hranic. Jednalo se o dohrávku z minulého roku. Do roku 2016 vstoupili elévové parádně v odvezli si domů zlatou medaili. Po turnaji rovnou odcestovali na bazén, kde se mohli rovnou zregenerovat. 

Turnaj elévů v Hranicích - 12. 1. 2016

FBC Spartak Přerov vs. FbŠ Teiwaz Přerov – 20:7

Úvodní zápas kluci ještě trochu prospali. V první polovině si vlastně uvědomovali, že už nejsou doma na sedačce u televize, ale na turnaji. Když nakonec kopli do vrtule, tak se s góly roztrhl pytel a Spartak v derby zvítězili vysoko 20:7.

FBC Spartak Přerov vs. FBC FatPipe Mohelnice – 24:7

Druhý zápas byl proti Mohelnici. Mohelnice se od minulého turnaje viditelně zvedla, ovšem na přerovské kulomety ještě neměla. Chtěl bych ovšem pochválit fair play hru a zlepšení hráčů soupeře. Zápas skončil vítězstvím Přerova – 24:7.

FBC Spartak Přerov vs. FBC ZŠ Uničov – 22:9

V utkání proti Uničovu se především povedl hráčům na prvním hřišti, kde Uničov přehráli 16:0 a Patrik Antoniazi si udržel nulu. Na druhém hřišti už to tak jednoznačné nebylo a Spartak doplácel na lenivost a ztráty míčků před brankou. Spartak nakonec přehrál uničovské včelky 22:9.

FBC Spartak Přerov vs. FbŠ Teiwaz Lipník n. Bečvou – 28:8

Poslední zápas nastoupili proti dalšímu Teiwazu, tedy Teiwaz Lipník. Lipník lepil sestavu s přerovskými elévy a přípravkou, a tak nebyl pro Spartak problém kontrolovat celý zápas. Přerov zvítězil vysoko 28:8.

 

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Jan Janků, Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Matěj Kovář, Kryštof Janek, Jakub Chupáč, Jan Richter, Adam Dluhoš, Lukáš Jakeš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Alexandr Majer a Filip Antoniazi (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!