Elévové vezou z Litovle zlatou medaili!

Sobota, 21. 11. 2015, patřila elévům z přerovského klubu Spartak. Ti odcestovali do Litovle, kde nevšedně pořádal oddíl z Lutína. Přerovští tak odehráli svůj třetí turnaj v letošní sezóně a bez zaváhání berou zlato. Svou premiéru v modro-oranžových dresech měl Honza Janků, který se za turnaj činil několika góly a přispěl tak ke zlaté příčce na turnaji.Turnaj elévů v Litovli - 21. 11. 2015

FBC Spartak Přerov vs. FBC Tornáda Lutín – 15:10 (9:5, 6:5)

V prvním zápase s Lutínem se kluci teprve vyhrabávali z peřiny a se zalepenýma očima nastoupili na hřiště. Za pomocí fanoušků se však brzy probrali a začali řídit hru. Lutín se však nenechal a začal kousat. Na konci zápasu se soupeři podařilo na jednom ze dvou hřišť snížit na rozdíl jediné branky, ale drama přerušila hlasitá siréna, která rozhodla finální výsledek 15:10.

FBC Spartak Přerov vs. FbC Asper Šumperk – 29:5 (14:2, 15:3)

V zápase proti Šumperku nastoupili kluci spíše individuálně, než jako tým. Každý si chtěl urvat co nejvíce bodů, tedy spíše gólů. Trenéři se domluvili a na obou hřištích zavedli pravidlo „jedna přihrávka do gólu“, která trvala po celou dobu turnaje. Jejich svěřenci si tedy museli alespoň jednou přihrát, aby mohli skórovat. Poté byla na hřišti vidět krásná kreativita a hlavně spolupráce celého týmu. Kluci si dávali nahrávky „až do kuchyně“, což jím zajistilo výhru 29:5 nad Šumperkem.

FBC Spartak Přerov vs. FBS TEMPISH Olomouc – 16:7 (8:4, 8:3)

Boj o první místo. Takto by se dal nazvat třetí zápas, zápas proti Olomouci. Kluci šli do zápasu trošku zaražení a bojácní. V průběhu zápasu ovšem zjistili, že jsme to my, kdo drží v ruce taktovku. Přerovští se naštěstí nenechali strhnout euforií individuálního úspěchu a celý zápas odehráli jako jeden celek. Zápas skončil jednoznačně – 16:7 pro Přerov.

FBC Spartak Přerov vs. SK K2 Sportcentrum Prostějov – 18:5 (10:2, 8:3)

V posledním zápase už kluci měli první místo v kapse a do zápasu vstoupili ospale. To jím bohužel vydrželo celý zápas, kde bylo vidět mnoho chyb, které za normálních podmínek vidět nejsou. I přes hořký výkon Spartaku se přerovští mohli nakonec radovat s výhrou 18:5.

 

Po zápase si kluci za zvuku bučících hráčů Prostějova a Olomouce převzali zlaté medaile a s úsměvem odcestovali do svých končin. :-)

 

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Jan Janků, Jan Hrubča, Alexandr Majer, Jakub Hriník, Kryštof Janek, Jakub Chupáč, Jan Richter, Matyáš Horák, Lukáš Jakeš, Šimon Lorenc, Michal Krampla a Filip Antoniazi (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

 

Diskusní téma: Elévové vezou z Litovle zlatou medaili!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!