Elévové zakončili sezónu prvním místem, které vybojovali na domácí půdě

Elévové oslavili státní svátek na prvního máje turnajem v Přerově, kterým zakončili svou veleúspěšnou sezónu. Turnaj by se dal nazvat, jako „okresní kolo“, protože se střetli pouze se soupeři z okresu Přerov. Elévci nezaváhali ani jednou a na domácí půdě brali zlatou medaili. Jako cenu za nejúspěsnější kategorii Spartaku Přerov obdrželi památeční diplom a od Pizzerie Morello také pět pizz. Za svou sezónu prohráli pouze dvě utkání ze čtyřiceti!

FBC Spartak Přerov vs. FBC Richtr Lipník – 17:11Emoce Kryštofa Janka

V prvním utkání se elévci Spartaku střetli s Richtr Lipníkem, který potrápil přerovské dravce. Přerov si však nakonec se soupeřem poradil a zvítězil o šest branek. 

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Přerov – 17:5

V druhém zápasu v derby proti přerovskému Teiwazu měl Spartak navrch a soupeře předčil o dvanáct branek. Třešničkou na dortu udělal Spartak v situaci, kdy rozhodčí soupeři neuznali branku, tak si kluci vsítili gól vlastní.

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Hranice – 21:8

V utkání třetím potrápili Přerov holky z Hranic, které na hřišti nechali duši. I přes jejich velkou odvahu a bojovnost prohráli s Přerovem 21:8.

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Lipník nad Bečvou – 44:5

V posledním zápase se střetl Přerov s Lipníkem, který byl na jedné straně složen z hráčů z Lipníka a na druhém hráči z přípravky Teiwazu Přerov. Přípravka Teiwazu velice potrápila přerovský Spartak, ovšem na druhém hřišti se střílelo pouze na jednu bránu. Spartak Přerov tak nastřílel historicky rekordní počet branek v této lize.

Děkuji všem rodičům, trenérům, rozhodčím a hlavně dětem za parádní sezónu!

Sestava: Jaroslav Novák (G), Patrik Antoniazi (G), Jan Hrubča, Jonáš Pavliš, Jan Janků, Jan Jakeš, Kryštof Janek, Alexandr Majer, Jakub Hriník, Jakub Chupáč, Adam Dluhoš, Šimon Lorenc, Michal Krampla, Tereza Eva Šehičová, Matyáš Horák, Matěj Kapustka (PŘ) a Filip Antoniazi (PŘ).Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!