Elévové započali svou sezónu v Hranicích, kde také pokřtili nové dresy!

V neděli 11. 10. elévové odcestovali na turnaj v počtu 12 + 2 do Hranic na Moravě, kde pokřtili nové dresy a zároveň si vyzkoušeli nový herní systém. Zápas dvou týmů se hraje zároveň na dvou hřištích v počtu 3 + 1. Po 2x 12 minutách hry se výsledky obou hřišť sečtou a vznikne tak konečný stav utkání. Pro kluky byl turnaj zkrácený na polovinu, protože pořádající tým zapomněl rezervovat halu.Turnaj elévů v Hranicích

FBC Spartak Přerov vs. FBŠ Teiwaz Přerov – 19:10 (10:5, 9:5)

První utkání sehráli elévové derby proti Teiwazu Přerov. Spartak ukázal svou sílu a od začátku byl zápas v jeho režii. Ovšem když modří v závěru první části polevili, tak Teiwaz ukázal, že se jen tak nedá a začal „kousat“. Spartak se naštěstí vzpamatoval a kontrolu nad zápasem si nenechal vzít.

FBC Spartak Přerov vs. FBC Fat Pipe Mohelnice – 21:1 (9:1, 12:0)

Druhé utkání bylo pastvou pro oči diváků, především tedy fanoušků Přerova. Ti totiž ovládli celé utkání a zaváhali pouze jedinkrát. K tomuto utkání není potřeba více slov, výsledek mluví za vše.

 

Sestava: Patrik Antoniazi (G), Jaroslav Novák (G), Adam Dluhoš, Jan Hrubča, Alexandr Majer, Jonáš Pavliš, Matyáš Horák, Jakub Chupáč, Michal Krampla, Matěj Kovář, Lukáš Jakeš, Šimon Lorenc, Filip Antoniazi (PŘ) a Matěj Kapustka (PŘ).

 

Autor článku: Daniel Šmehlík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!