Florbalový rok 2015 ve Spartaku Přerov

Zasloužený odpočinek. I tak bychom mohli nazvat období vánočních svátků, které znamená pro všechny členy florbalového klubu chvilkové odreagování od kulatého děrovaného nesmyslu. Rok 2015 se pomalu blíží ke svému konci, a když se společně podíváme zpět, musíme uznat, že byl tento rok pro Spartak jedním z nejúspěšnějších v klubové historii. Přerovský florbalový klub udělal za 12 měsíců veliký kus práce a to převážně v oblasti mládeže. Radipně se navýšila členská základna, přibyly nové tváře do trenérského týmu, navýšil se počet přihlášených mužstev do soutěží ČFBÚ, či se obrovským způsobem zapracovalo na získávání dalších finančních podpor pro náš florbalový klub.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se jakkoliv podílí na rozvoji našeho klubu. Poděkování patří všem trenérům, hráčům, rodičům, sponzorům a samozřejmě fanouškům. Bez podpory každého z Vás by naše motivace a vůle posouvat klub zas o kus dál nebyla na takové úrovni, jako je teď.

Pojďme si společně připomenout rok 2015, který byl bohatý jak na události, tak i na úspěchy:

Březen 2015 – Mužský tým Spartaku končí na druhém místě Divize D

Duben 2015 – Florbalový klub Spartak Přerov uspořádal premiérově DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který přilákal do klubu 40 nových tváří. Součástí programu byl i turnaj amatérů či přátelský zápas mužského týmu s extraligovými Otrokovicemi, který přivítal 350 diváků.

Květen 2015 – Elévové zakončují sezonu s jedinou porážkou ze 32 zápasů.

Květen 2015 – Mladší žáci zakončili sezonu jako jeden z nejúspěšnějších týmů v OL lize, čímž si vybojovali pozvánku na neoficiální mistrovství Moravy do Uherského Brodu.

Květen 2015 – Mladší žáci se na neoficiální mistrovství Moravy umístili na třetím místě.

Květen 2015 - Florbalový klub Spartak Přerov přihlašuje 15 týmů do ligových soutěží ČFBÚ. Premiérově přihlašuje kategorii juniorek, starších žaček a dva týmy přípravky.

Červen 2015 – Florbalový klub Spartaku Přerov uspořádal FLORBALOVÝ DEN DĚTÍ, který přivítal přes stovku dětí.

Červen 2015 – Florbalový klub Spartak Přerov získal dotaci 180 tisíc korun od ČFBÚ na podporu šéftrenéra klubu.

Červen 2015 – Mladší žáci na mezinárodní turnaji Hummel Open Game v Brně poráží mládež několikanásobného mistra republiky Tatran Střešovice 5:1, čímž si vybojovali šesté místo na turnaji v konkurenci nejlepších týmů z ČR.

Červen 2015 - Florbalový klub Spartak Přerov uspořádal turnaj pro děti ze základních škol ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci pro chlapce a dívky základních škol v přerovském regionu.

Červenec – srpen 2015 -  Florbalový klub Spartak Přerov pořádá přes letní prázdniny každý víkend sportovní poledne pro děti na hřištích základních škol.

Červenec 2015 – Florbalový klub Spartak Přerov vypomáhá sdružení Alfa handicap při organizaci Alfa olympiády věnované handicapovaným lidem.

Červenec 2015 – Florbalový klub Spartak Přerov uspořádal třetím rokem Memoriál Pavla Vrby, který přivítal celkem 16 týmů.

Srpen 2015 – Třetí ročník příměstského florbalového kempu přivítal přes 80 dětí. Kemp navštívily i ikony z reprezentace - Tamara Hašová a Patrik Dóža.

Září 2015 - Florbalový klub Spartak Přerov vstupuje do sezony s novou tréninkovou koncepcí.  Práce trenérů Spartaku je každý měsíc kontrolována metodikem florbalové Unie Rostislavem Kohútem.

Září 2015 - Mládež florbalového klubu Spartak Přerov nastupuje do sezony 2015/16 v nových dresech.

Září 2015 - Florbalový klub Spartak Přerov posílil bývalý trenér extraligových žen Olomouce Pavel Hausner, který povede kategorii dorostenců a juniorů.

Září 2015 – Jeden tým elévů a tři týmy mladších žáků odcestovaly na turnaj do pardubické Tipsport Areny. Elévové se umístili na třetím místě, mladší žáci po prohře po nájezdech končí na bramborové pozici.

Říjen 2015 – Florbalový klub Spartak Přerov rozjel florbalové kroužky na základní škole Za mlýnem, Komenského a Želátovská. Kroužky mají dohromady přes 70 dětí.

Listopad 2015 - Florbalový klub Spartak Přerov vybavil nově tréninkovou halu na Kouřilce a městské sportovní hale. Všechny tréninkové haly mají momentálně mantinely.

Prosinec 2015  - Přípravka vyhrála historicky první turnaj.  Junioři zakončují rok na prvním místě, starší žáci na druhém. Mladší žáci společně s elévy zakončují rok s jedinou porážkou v nové sezoně.Den dětí


 

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje florbalový klub FBC SPARTAK PŘEROV.


 

 

 

 

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!