Gólfest v podání přerovských dorostenců

Dne 26. 3. 2016 se dorostenecká kategorie vydala opět do Postřelmova. A to s jasným cílem - navázat na výborné předchozí výsledky. Přerované se utkali s mužstvy Litovle a Šumperka. Oba zápasy dopadly v prospěch přerovanů a kluci celý turnaj pojmenovali velmi jednoduše - Gólfest. A nebylo to jen tak nějaký název.

FBC Spartak Přerov - FBC TJ Tatran Litovel 16:3

První zápas zvolený název turnaje jen potvrzuje. V první třetině se přerovské mužstvo prosadilo hned na samotném začátku. Poté se chvíli trápilo. Ovšem od 6. minuty vletěl přerovský Spartak na Litovel jako šelma na svou kořist. První třetinu tak završil vedením 4:0. Bude líp. Druhá třetina byla v podání Spartaku ještě více povedená. Kluci nastříleli dalších šest branek a druhá třetina tak skončila se stavem 10:0. Ve třetí třetině se prosadil i soupeř. Ovšem ani to nezastavilo Spartak v další ostrostřelbě. Konečné skóre zápasu bylo 16:3.

Branky: Kavka (Loucký), Loucký 4 (Bez asistence,  Foldyna 2, Budník), Filka 3 (Suchánek 2, Kavka), Zdráhal 3 (Zákostelský, Filka, bez asistence), Brauner (Loucký), Otevřel 2 (Loucký, Zdráhal), Budník (Kavka), Foldyna (Budník)

FBC Spartak Přerov - FBC Lynx Šumperk 13:0

Druhé utkání bylo přece jenom troche jiné. Lynx ze začátku vsadil na rychlé tempo a na aktivní napadání soupeře. To Spartak ze začátku docela trápilo, ovšem ne celou třetinu. Od poloviny první třetiny se Spartak dvakrát prosadil. První třetina tak skončila 2:0. Ve druhé třetině se přerovským hráčům dařilo více. Spartak potlačil aktivní napadání Šumperka a začal střílet góly. Druhá třetina skončila 3:0.  V poslední třetině střelci Spartaku konečně našli správné rozpoložení. V poslední třetině Spartak vyždímal ze svého střelného prachu, co jen mohl. Třetinu vyhrál 8:0 a celé utkání pak 13:0.

Branky: Budník 5 (bez asistence, Filka,  Loucký 2, Kavka,), Loucký 4 (Pavliš, Otevřel, bez asistence 2), Zdráhal 3 ( Filka , Loucký, Otevřel), Suchánek (Pavliš)

Další turnaj odehrají dorostenci 3.4. v Hranicích, kde budou také usilovat o zisk třetího místa.