Junioři kvůli střelecké impotenci bez bodu

Čtrnáctého září odcestovala parta juniorů do Kopřivnice, kde odehrála pouze jeden zápas, zápas s Uničovem.

FBC Přerov 5:9 FBC ZŠ Uničov

Zápas probíhal ve velmi dobrém tempu. Držení míčku i šance na góly bych si dovolil říct, že byly téměř vyrovnané, byl tam však jeden jediný rozdíl. Soupeř využíval šance. Dával góly. Naše střelecká impotence se prolomila až pozdě. První gól jsme vstřelili v 35. minutě utkání, kde jsme snižovali na 1:6. Během další deseti minut se nám podařilo vstřelit celkem 5 branek. Soupeř však nezůstal pozadu a trestal naši vytaženou a napadající obranu. Po 45 minutách hry si soupeř zaslouženě odváží tři body.

Sestava: Lanča, Raška - Šamořil, Foldyna, Kowalik, Pavliš, Suchánek, Hrabica, Možíš, Šefčík, Bělaška

Autor článku: Daniel Šmehlík