Junioři zůstávají hluboko za očekáváním

Tým přerovských juniorů odcestoval v sobotu 19.11. v ranních hodinách do Horní Suché utkat se o veledůležité body proti týmům Horní Suché a MVIL Ostrava. Cíl pro tuhle cestu byl jasný, získat šest bodů a rvát se o první příčky tabulky. 

FBC Přerov 3:6 FbK Horní Suchá
První zápas se proti nám postavil tým domácích borců z Horní Suché, který nás hodně potrápil a nakonec bohužel i porazil 3:6. Na utkání měl však vliv i jiný aspekt a nebylo to počasí, jako tomu bývá třeba ve fotbale... I tak musím dodat, že zápas jsme si prohráli sami a co hůř, boj o titul nejspíše také. Trenér shodnotil předvedený výkon jako jeden z nejhorších v sezóně.

MVIL Ostrava 8:7 FBC Přerov
Druhý sobotní zápas proti MVILu byl o poznání lepší a naši junioři potrápili momentálně první tým v tabulce. Dalo by se říci, že po taktické stránce byli junioři připraveni nejlépe jak mohli a chtěli Ostravě připomenout její vyřazení na letním turnaji v Olomouci. I přes obrovskou motivaci a odhodlání udatní přerovští jinoši neuspěli a MVIL nakonec v poslední třetině rozhodl zápas, nakonec porazil náš tým 7:8. Junioři v čele s Pavlem Hausnerem musí zkousnout další ztrátu bodů.

Autor článku: Matěj Sevčík

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!