Juniorky na úvod sezony poloviční

V neděli 17. 9. se přerovské juniorky v počtu 8 lidí vydaly do Krnova. Tam se utkaly s týmem Pozořic a Krnovem. Zápas s Pozořicemi se bohužel v premiéře nových dresů moc nepovedl. Výsledkem 1:15 jsme zrovna nevstoupily do nové sezoně pravou nohou. První gól si připsala Markéta Šrámková.

Do druhého zápasu jsme vstoupily s čistou hlavou. To se také projevilo právě na konečném skóre. Po prvním zápase jsme se snažily nedělat ty samé chyby jako v prvním zápase a výsledkem nám byla výhra 11:0.

Hattrickem se blýskla Andrea Palinková, která svým výkonem nakopla i zbývající hráčky.  V zápase dále prosadily hráčky Markéta Šrámková, Veronika Divišová, Lenka Ryšavá, Michaela Kachlíková, Aneta Sudolská a Kristýna Langová. Juniorky FBC Přerov dovezly tedy první tři body.

FBC PŘEROV – ALIGATORS POZOŘICE 1:15
Branky(asistence): Šrámková (Langová)

FBC PŘEROV – GYMNÁZIUM KRNOV 11:0
Branky(asistence): 3x Palinková (Vaníčková), 2x Kachlíková (Šrámková), 2x Sudolská (Šrámková, Palinková), Langová (Divišová), Ryšavá (Šrámková), Divišová (Šrámková), Šrámková (Divišová)

Sestava - L.Řeháková (G), L.Ryšavá (C), V.Divišová, B.Vaníčková, M.Šrámková, K.Langová, A.Palinková, A.Sudolská, M.Kachlíková

 

                                                                                                                                                        Autor článku: Veronika Divišová

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!