Kluci v akci - junioři uhráli skvělé výsledky

 Psala se neděle 18.3. roku 2018 tohoto století, když junioři FBC Přerov vyrazili na další ze svých zápasů. Tentokráte se do bitvy vydalo pouze 8 mušketýrů a golman Vašek Raška. I přesto, že se někteří omluvili z osobních důvodů či výletem do Alp, podařilo se zabodovat v obou duelech.

 

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B 8:9 FBC Přerov

 FBC Přerov, florbal, juniořiJeště, než se vrhneme na zápas, musím zmínit naši luxusní šatnu. Když jezdíme v počtu 15 lidí, dostaneme obvykle nějaký zastrčený kumbál pro 5 lidí. Nyní, když nás bylo sotva 10, jsme dostali prostornou šatnu, ve které (věřte nebo ne) bylo i zrcadlo s umyvadlem! Nyní ale k zápasu.. Ostrava udeřila hned v úvodu zápasu, ale to by o Ostravě stačilo, zaměříme se spíše na Přerov. Na hřiště mohly létat klobouky po hattricku Alexe Suchánka, pěti body se může pyšnit Ondřej Foldyna. Už i přes tak velkou absenci se dokázal zranit Jakub Vlček, který i se svým omezením dohrál oba dva zápasy. Podtrženo sečteno, Přerov vstřelili v zápase hned 9 gólů, což je o jeden více, než měla Ostrava.

 

FBC Přerov 6:6 FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

  Při pohledu na počet hráčů Frenštátu jsme se chtěli sbalit a odjet domů, ale jelikož jsme byli namlsaní nádherným zápasem s Ostravou, šli jsme do tohoto zápasu s velkým očekáváním. V první části jsme stačili dostat 4 góly, to víte, nohy ještě nefungovaly tak jak by měly po již zmíněném zápase s extraligovou rezervou ostravského FBC. Naše snaha s tímto zápasem něco udělat byla cítit až k hranicím s Polskem. Ve zbytku zápasu nebyla (byla) únava znát, soupeře jsme točili jako na kolotoči. A vyplatilo se, když nemůžeš, přidej víc! Tímto heslem jsme společně vybojovali cenný bod. Někteří by možná řekli, že remíza je pro nás ztrátou, ale my to bereme jako úspěch.


Nadále bych si Vás dovolil pozvat na dohrávku 2. ligy juniorů, která se odehraje 31. března na domácí hale TJ Spartak Přerov. Tento jistě velmi pohledný zápas začne v 16:00, soupeřem nám bude opět Frenštát p.R.. Když florbal miluješ, není co řešit! 

Autor článku: Martin Filka

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!