Marodka? Junioři i tak vítězí

Junioři odstartovali sezonu na jedničku. Některé z nás to však ani nepřekvapuje. Vše začalo již v létě. Příprava juniorů byla kromě klasické letní přípravy zpestřena také letním soustředěním, nějakým tím přáteláčkem a vyvrcholila úspěchem ve formě stříbrné medaile z Moravian Cupu. Zde kluci narazili hned na 5 soupeřů z nejvyšší soutěže juniorů, kde nestačili pouze na přažskou Bohemku. 

Vraťme se ale k ligové sezoně. Příprava byla sice super, do ligové sezony ale vstupujeme s rozsáhlou marodkou. Na první turnaj do Moravského Berouna neodcestuje hned 7 hráčů základní sestavy. Jen pro představu jsou to dva kotníky, tři kolena, jedna nemoc a (jedna dovolená). Během zápasu se zranil ještě jeden. Odvážíme dvě výhry.

Přerov  -  Šumperk 17:4
Přerov  - Opava 5:3

Druhý turnaj v Opavě je to už lepší. Chybí už jenom 4 hráči. Zápasy byly však atraktivnější než na prvním výjezdu. Převážně zápas s Krnovem neměl o tempo nouzi. Kraloval hlavně dorostenec Gavaller se 4 body(1+3).

Přerov - Uničov 7:1
Přerov - Krnov 6:3

Junioři zatím drží první příčku. Další dvě kola však ukážou, jak na tom opravdu jsou. Čekají na ně totiž dva velmi atraktivní týmy - Slovan Havířov a Kopřivnice. Oba zápasy na domácí palubovce bez diváků.

                                                                                                                                                        Autor článku: Pavel Ceh

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!