Mladší žáci bojovali na odlišných frontách

Uplynulou sobotu a neděli se týmy mladších žáků ukázaly na odlišných místech. V sobotu Panteři v Šumperku, v neděli Predátoři v Olomouci. Sestavy na oba turnaje byly různě promíchané a to hlavně z důvodu blížících se jarních prádznin. Proto výkony v některých zápasech byly jako na houpačce. Ve výsledku to ale nebylo vůbec špatné.

Panteři bojovali v prvním zápase s Šumperkem 1, kde se jim podařilo vyhrát o dvě branky. V následném zápase proti favoritovi z Uničova předvedli bojovný týmový výkon, založený převážně na postavení pevné nepropůstné obranné Čínské zdi na své půlce, kterou Uničov dokázal prorazit dvěma rychlými brankami v závěru utkání, čímž se radoval z utlého vítězství 3:2. Proti Šternberku přišel hororový výkon, který bych přirovnal k ukolébavce pro malá batolata - prohra 0:3. Poslední dějství proti Šumperku 2 jsme vedli 5:1 a získali skvělou zkušenost. Konečná remíza 5:5 bude určitě do dalších zápasů velkým vykřičníkem při dalším velkém náskoku aneb i vedení o čtyři branky neznamená jasné vítězství. 

 
Sestava: Dulovec R., Eliáš - Richter, Gebauer, Machala, Tobolík, Spáčil, Ševeček, Coufal, Dulovec T., Vrána, Roháč, Antoniazi
 
Nedělní představení Predátorů v olomoucké Čajkaréně bylo o poznání lepší, avšak s naprosto jinými soupeři. První zápas proti Prostějovu byl jednoznačnou záležitostí - 13:1. Druhý zápas s Mohelnicí byl opoznání těžší oříšek. Soupeři se podařilo dohnat dvoubrankové vedení, avšak konečná remíza byla přijatelná. Třetí zápas proti ménězkušené Olomouci Rangers jsme podtvrdili roli favorita po výhře 9:1 šli do posledního zápasu proti Lutínu. Zde jsme předvedli asi nejméně záživný výkon, který však stačil na výhru 2:1. 
 
Sestava: Novák, Devečka - Matura, Pospíšilík J., Gebauer, Antoniazi, Pospíšilík Š., Pospíšil D., Děrda, Machala, Roháč, Vrána, Karalo, Zbořil, Jurda, Coufal
 
 
                                                                                                                                                                    Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!