Mladší žáci bojovali ve Šternberku

V uplynulém víkendu odehráli mladší žáci další turnaj a to ve Šternberku, kde odehráli další kvalitní zápasy. I přes to, že pár lídrů sestavy zůstalo doma, poradil si mladý tým, doplněný o čtyři elévy se svými soupeři velmi slušně a z turnaje odjížděl s jedinou prohrou.

Ta přišla v první zápase se Šternberkem. Jednalo se o pěkný zápas z obou stran. Byl to určitě nejkvalitnější zápas dne, i přes prohru, odcházeli kluci ze zápasu se vztyčenou hlavou - 4:6. Druhý zápas s Hranicemi kluci jednoznačně ovládli první půlku 4:0. S vidinou hotového výsledku, však někteří hráči přepli na program SOBEC A SÓLISTA, a i přes výhru 6:4 udělali ze zápasu zbytečné drama ala ZÁKLADNÍ INSTINKT 3. Další atraktivní zápas přišel s Olomoucí Stars. Vyrovnaný boj, avšak tentokrát se štastným koncem pro náš tým a výhra 3:2. Poslední zápas jsme odehráli na 9 hráčů s Prostějovem, se kterým pravidelně nemáme problém. Desátého hráče Šimona Ševečka jsme uvolnili na fotbalový zápas na Letné. Tento zápas byl z naší strany asi nejhorším zápasem sezony, který stačil sice na remízu, ale prohra by některým hráčům prospěla více. Prostějov odehrál sympatický zápas a s naší předvedenou hrou si bod zasloužil - 4:4.

Další zápasy odehrajeme 16. a 17. března na domácím kluzišti na Spartak Aréně. S ohledem na to, že muži skončili sezonu a MEO prohrává již 0:3 na zápasy s Jágr teamem, věříme, že všichni fanoušci přijdou na naše mladší žáky. Očekáváme tedy plné tibuny. Vstupné zdarma!

Sestava: Dulovec - Bittner, Antoniazi, Coufal, Chupáč, Zbránek, Roháč, Jurda, Spáčil, Zbořil, Ševeček

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!