Mladší žáci odstartovali sezonu

Oba týmy mladších žáků rozjely sezonu každý na jiném turnaji. Predátoři se ukázali v nedalekém Lipníku, který se od září může chlubit novou moderní víceúčelovou sportovní halou. Panteři se předvedli doma na domácí hale na Spartaku. Za každý tým nastoupily dvě pětky, takže si všichni hráči až dosyta zahráli.

Predátoři - turnaj v Lipníku nad Bečvou - 1.místo

Predátoři odcestovali za komín do Lipníku v počtu 11+2. Sestavu tvořilo hned 6 elévů, které doplnila pětice mladších žáků. I když jsme na turnaji patřili bez pochyb k nejmladšímu týmu, tak se naši elévci našich soupeřů vůbec nezalekli a turnajem prošli bez jediné prohry. Porazili soupeře z Litovle, Lutína a Lipníku. S Hranicemi sice remizovali, avšak remíza neměla žádný vliv na konečné umístění. Ve všech zápasech, až na pár pasáží, hráli kluci téměř furt na míčku. Nutno pochválit hru do obrany(za čtyři zápasy inkasovali pouze pět branek) a hlavně disciplínu. Za celý turnaj se dopustili pouze jednoho faulu, po kterém bylo nařízené trestné střílení pro našeho soupeře. Jen tak dál :)

Panteři - turnaj v Přerově - 2.místo

V ten samý den, jako Predátoři, hráli taktéž Panteři. Ti na domácí hale odstartovali sezonu atraktivním zápasem s Olomoucí. I přes dvoubrankový náskok se museli uspokojit s remízou 2:2. Ve zbývajících zápasech své soupeře z Uničova, Mohelnice a Droždína přehráli a v rámci horšího skoŕe se umístili na druhé příčce. Kluci byli aktivní směrem do útoku, když nastříleli téměř 30 branek. Avšak v některých fázích darovali svým soupeřů branky po laciných individuálních chybách. Jsou to ale ještě žáci, takže se z toho nebudeme stavět na hlavu. Za předvedené výkony zaslouží pochvalu.

                                                                                                                                                                    Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!